کرمان رصد

آخرين مطالب

استاندار کرمان :

روند سرمایه گذاری در استان کرمان تسهیل شود اقتصادي

روند سرمایه گذاری در استان کرمان تسهیل شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان در نشست پنجره واحد سرمایه گذاری بر تسهیل روند جذب سرمایه در این استان تاکید کرد و گفت: نشست های پنجره واحد با ساختار جدید و با حضور شخص مدیران ادامه می‌یابد.

 در این نشست  پنجره واحد، با حضور استاندار کرمان تعدادی از استعلام های مربوطه به دستگاه های اجرایی ارائه شد تا بررسی های لازم را انجام داده و پاسخ آنها را در نشست آینده ارائه کنند.
محمد جواد فدائی افزود: باید شرایطی را مهیا کنیم که افراد توانمند در راه اندازی واحدهای تولیدی به ایجاد این واحدها ترغیب شوند و برای تسریع در سرمایه گذاری و کمک به سرمایه گذاران پنجره واحد سرمایه گذاری فعال تر شود تا فرد سرمایه گذار برای دریافت استعلامات مورد نیاز از دستگاه های مختلف، به یک جا مراجعه کرده و تمام موافقت ها را در همان جا و در کمترین زمان ممکن دریافت کند.
وی یادآور شد: کار پنجره واحد سرمایه گذاری استان از مدت ها قبل آغاز شده اما با وجود برخی مشکلات، تغییراتی در ساختار آن ایجاد شده و از این پس این پنجره واحد با ساختار جدید به فعالیت خود ادامه خواهد داد و سرمایه گذاران در فرصت کوتاهی مجوزها را دریافت می کنند که این امر به بهبود فضای کسب و کار و توسعه ایجاد واحدهای تولیدی کمک خواهد کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان نیز در این نشست گفت: در این استان هم اکنون 95 پروژه با هزینه 1665 میلیارد تومان در دست اجرا است که از این پروژه ها 10 پروژه برای 105 میلیارد تومان تسهیلات به تهران معرفی شده اند و از مجموع این طرح ها، 35 پروژه با حدود 1237 میلیارد تومان در شهر کرمان واقع هستند.
فریدون فعالی افزود: همچنین 330 پروژه برای استفاده از صندوق کارآفرینی در نظر گرفته شده که تاکنون 225 پروژه با سقف اعتبار 48 میلیارد تومان به بانک معرفی شده است که 90 طرح با تسهیلات 17 میلیارد تومان تصویب شده که 14 میلیارد تومان تاکنون پرداخت شده است.
7440/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield