کرمان رصد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی کرمان:

استودیو پلیس کرمان افتتاح شد اجتماعي

استودیو پلیس کرمان افتتاح شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - فرمانده انتظامی کرمان گفت:امسال در راستای شعار پلیس با عنوان «پلیس هوشمند امین مردم» و برای اطلاع رسانی و آگاهی بهتر مردم استودیو پلیس را راه‌اندازی کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار عبدالرضا ناظری پیش از ظهر دوشنبه در آیین افتتاح استودیو پلیس کرمان که به صورت زنده از شبکه استانی کرمان پخش شد، بیان داشت: امسال در راستای شعار پلیس با عنوان «پلیس هوشمند امین مردم» و برای اطلاع رسانی و آگاهی بهتر مردم استودیو پلیس را راه‌اندازی کردیم.
وی افزود: یکی از اقدامات هوشمندانه پلیس برقراری ارتباط با مردم است که از این طریق می‌توانیم در سطح استان با مردم تعامل داشته باشیم و یکسری آموزش‌ها را از این طریق به مردم ارائه کنیم.
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در حوزه اطلاع رسانی خصوصا آگاه‌سازی قشر جوان و نوجوان با استفاده از صدا و سیما اقدامات خوبی پیش رو داریم همچنین ارتباط مردم با پلیس و پلیس با مردم را بیشتر کنیم.
ناظری تصریح کرد: در زمینه های ترافیکی در مواقعی که موردی پیش آمده باشد از طریق صدا و سیما به صورت مستقیم اطلاع رسانی خواهد شد.
وی یادآور شد: امسال نیز همانند سنوات گذشته امکان حضور جوانان را در ناجا فراهم کردیم لذا جوانان کرمانی می‌توانند با حضور در گزینش فرم استخدام را پر کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد: فعلا در مقطع دیپلم جذب نیرو داریم و آگهی استخدام از طریق رسانه‌ها به مردم اطلاع رسانی شده است.
وی اظهار داشت: افتخار امروز پلیس خدمتگزاری به مردم است و رسانه‌ها و اصحاب مطبوعات پل ارتباطی بین مردم و پلیس هستند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield