کرمان رصد

آخرين مطالب

نقش رسانه های اجتماعی در مشارکت سیاسی بررسی می شود علمي

نقش رسانه های اجتماعی در مشارکت سیاسی بررسی می شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: نشست علمی رسانه های اجتماعی و مشارکت سیاسی در انتخابات صبح چهارشنبه در استانداری کرمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان عباس تقی زاده با اعلام این خبر افزود: دکتر حسین کرمانی دکتری علوم ارتباطات و پژوهشگر از دانشگاه تهران در این نشست سخنرانی می کند.
وی عنوان کرد: این نشست ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی و اهالی رسانه استان است و از 8 الی 10 و سی دقیقه چهارشنبه هفدهم مهرماه در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار می شود.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه رسانه های اجتماعی بر میزان مشارکت سیاسی در انتخابات تاثیر گذار هستند افزود: در دوره زمانی کنونی، با پدیده "شهروند شبکه ای" مواجه ایم و شهروندان بخش قابل توجهی از کنشگری سیاسی را به رسانه های اجتماعی منتقل کرده اند.
عباس تقی زاده انتخابات را از مهم ترین روشهای گزینش سیاسی و نشانه قوی مشارکت سیاسی برشمرد و عرصه سیاسی را با ورود به فضای مجازی، دوفضایی خواند.
وی بااشاره به کمک شبکه های اجتماعی به تشکیل خرده گفتمان ها در کنار گفتمان غالب بویژه در دوران تبلیغات رسمی و غیررسمی انتخابات گفت: ویژگی تعاملی رسانه های جدید به گسترش فضای پویا و مشارکت در انتخابات کمک می کند.
وی استقبال نسل جوان از رسانه های نوین را نسبت به دیگر رده های سنی بیشتر عنوان کرد و گفت: رسانه های اجتماعی امروزه به منبعی در دسترس و فراگیر در کسب اطلاعات و اخبار تبدیل شده اند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند 98 برگزار می شود.
نشست علمی رسانه های اجتماعی و مشارکت سیاسی در انتخابات چهارشنبه هفدهم مهرماه در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان از سوی اداره کل روابط عمومی استانداری کرمان، کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان، شورای اطلاع رسانی استان و با حضور اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان و اهالی رسانه و اعضای ستاد انتخابات استان برگزار می شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield