کرمان رصد

آخرين مطالب

استودیو پلیس در کرمان راه‌اندازی شد اجتماعي

استودیو پلیس در کرمان راه‌اندازی شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - پیش از ظهر امروز با حضور فرمانده انتظامی استان کرمان استودیو پلیس در کرمان راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا، سردار "عبدالرضا ناظری" پیش از ظهر امروز 16 مهرماه در آیین افتتاح استودیو پلیس کرمان شعار امسال پلیس را پلیس هوشمند، امین مردم بیان کرد: استودیوی پلیس در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بهتر مردم راه‌اندازی شده است.
وی برقراری ارتباط با مردم را یکی از اقدامات هوشمندانه پلیس برشمرد و اظهار کرد: از طریق این استودیو می‌توانیم در سطح استان با مردم تعامل داشته باشیم و یک سری آموزش‌ها را از این طریق به مردم ارائه دهیم.
فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: در حوزه اطلاع رسانی خصوصا آگاه‌سازی قشر جوان و نوجوان با استفاده از صدا و سیما اقدامات خوبی پیش‌رو داریم همچنین ارتباط مردم با پلیس و پلیس با مردم را بیشتر خواهیم کرد.
وی با اشاره به تلفات ترافیکی در سطح استان، عنوان کرد: در زمینه‌های ترافیکی در مواقعی که موردی پیش آمده باشد از طریق صدا و سیما اطلاع رسانی خواهد شد.
سردار ناظری اظهار کرد: امسال نیز همانند سنوات گذشته امکان حضور جوانان را در ناجا فراهم کردیم لذا جوانان کرمانی می‌توانند با حضور در گزینش فرم استخدام را پر کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد: فعلا در مقطع دیپلم جذب نیرو داریم و آگهی استخدام از طریق رسانه‌ها به مردم اطلاع رسانی شده است.
وی خاطرنشان کرد: افتخار امروز پلیس خدمتگذاری به مردم است لذا رسانه‌ها و اصحاب مطبوعات پل ارتباطی بین مردم و پلیس هستند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield