کرمان رصد

آخرين مطالب

دبیر همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری:

46 درصد مقالات ارسالی به دبیرخانه پذیرفته شد فرهنگي

46 درصد مقالات ارسالی به دبیرخانه پذیرفته شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - دبیر علمی تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری از پذیرش 46 درصد مقالات ارسابی به دبیرخانه این همایش خبر داد.
 سرگرد وحید عضدی صبح دوشنبه در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری در پنجمین روز از هفته ناجا بیان داشت: براساس محور همایش‌کارگروه همایش تشکیل شد و از اساتید مطرح دانشگاه باهنر به سرپرستی پروفسور جلایی، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام‌نور، رئیس مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی استان کرمان و اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان مقالاتی به دبیرخانه ارسال شد.
وی با اشاره به 57 مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش گفت: از این تعداد مقاله وصول شده تعداد 25 مقاله پذیرفته شد که 46 درصد تعداد مقالات بوده است و هدف انتخاب مقالات برتر بُعد کیفی به مقالات بود تا کمی.
دبیر علمی همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری گفت: تعداد مقالات وصول شده از 39 نویسنده بوده است که 16 نویسنده مدرک دکتری، 13 نویسنده مدرک کارشناسی ارشد و 10 نفر از آنها با مدرک کارشناسی بوده اند.
عضدی یادآور شد: از این تعداد مقالات، 18 مقاله درون سازمانی و هفت مقاله برون سازمانی بود و 72 درصد مقالات از فرماندهی انتظامی استان کرمان ارسال شده که این نشان از بُعد علمی پلیس و پلیس هوشمند است.
وی گفت: اولین اندیشکده در کشور در استان کرمان وجود دارد لذا مفتخر هستیم که میزبان 50 اندیشمند در حوزه نظم‌و امنیت هستیم.
در این همایش مقاله‌هایی در خصوص ابعاد و مولفه‌های اقتصادی جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، تبیین نقش ناجا در پیش‌بینی و مبارزه با فساد اقتصادی با تکیه بر منظومه فکری مقام معظم رهبری، نقش نیروی انتظامی در امنیت و توسعه شهرهای اسلامی- ایرانی با تاکید بر دیدگاه‌های رهبری، رفتار حکیمانه ناجا با مردم در جهت افزایش اعتماد مردم به این قشر با تاکید بر رویکردهای اسلامی روانشناختی و جامعه شناختی و مقاله‌ای در شاخص‌های پلیس در تحقق جامعه اسلامی بر اساس منظومه فکری مقام معظم رهبری ارائه شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield