کرمان رصد

آخرين مطالب

در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مطرح شد؛

مقالات ارسال شده نشان از بعد علمی پلیس دارد علمي

مقالات ارسال شده نشان از بعد علمی پلیس دارد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - دبیر علمی همایش افزود: از این تعداد مقالات، 18 مقاله درون سازمانی و 7 مقاله برون سازمانی بود و 72 درصد مقالات از فرماندهی انتظامی استان کرمان ارسال شده که این نشان از بُعد علمی پلیس و پلیس هوشمند است.

 "وحید عضدی" امروز 15 مهرماه در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام مععظم رهبری گفت: در این همایش مقاله‌هایی در خصوص ابعاد و مولفه‌های اقتصادی جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، تبیین نقش ناجا در پیش‌بینی و مبارزه با فساد اقتصادی با تکیه بر منظومه فکری مقام معظم رهبری، نقش نیروی انتظامی در امنیت و توسعه شهرهای اسلامی- ایرانی با تاکید بر دیدگاه‌های رهبری، رفتار حکیمانه ناجا با مردم در جهت افزایش اعتماد مردم به این قشر با تاکید بر رویکردهای اسلامی روانشناختی و جامعه شناختی و مقاله‌ای در شاخص‌های پلیس در تحقق جامعه اسلامی بر اساس منظومه فکری مقام معظم رهبری ارائه شد.
دبیر علمی همایش به محورهای مقالات همایش اشاره کرد وافزود: براساس محور همایش ‌کارگروه همایش تشکیل شد و از اساتید مطرح دانشگاه شهید باهنر به سرپرستی پروفسور جلایی، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام‌نور، رییس مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی استان کرمان و اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان مقالاتی به دبیرخانه ارسال شد.
وی از ارسال 57 مقاله به این همایش خبر داد و عنوان کرد: از این تعداد مقاله وصول شده تعداد 25 مقاله پذیرفته شد که 46 درصد تعداد مقالات بوده است و هدف انتخاب مقالات برتر بُعد کیفی مقالات مدنظر بود.
عضدی افزود: تعداد مقالات وصول شده از 39 نویسنده بوده است که 16 نویسنده مدرک دکتری،13 نویسنده مدرک کارشناسی ارشد و 10 نفر از آنان با مدرک کارشناسی بوده‌اند.
دبیر علمی همایش افزود: از این تعداد مقالات، 18 مقاله درون سازمانی و 7 مقاله برون سازمانی بود و 72 درصد مقالات از فرماندهی انتظامی استان کرمان ارسال شده که این نشان از بُعد علمی پلیس و پلیس هوشمند است.
عضدی به جایگاه ویژه‌ اساتید نیروی انتظامی اشاره کرد و ادامه داد: بحثی نیست که به نوعی سایر اساتید دانشگاه و دانشگاهیان ناجا در سطح علمی مطلوبی قرار دارد و با توجه به افق چشم انداز 1404 برای خود مطرح کرده به عنوان پلیس برتر منطقه شود.
وی در پایان با بیان این مطلب که به عنوان اولین‌ اندیشکده کشور در استان کرمان هستیم خاطرنشان کرد: مفتخر هستیم که میزبان 50 اندیشمند در حوزه نظم‌ و امنیت هستیم.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield