کرمان رصد

آخرين مطالب

استاندار کرمان در دیدار فرماندهی انتظامی استان خبر داد:

پیگیری استقرار پهپادها در کرمان/ تکمیل سیستم پایش تصویری اجتماعي

پیگیری استقرار پهپادها در کرمان/ تکمیل سیستم پایش تصویری
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با اشاره به تصادفات استان کرمان گفت: تکمیل سیستم پایش تصویری موضوع مهم دیگری است که در استان کرمان پیگیری می شود که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، این سیستم در آبان ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
 "محمدرضا فدایی" صبح امروز 14 مهرماه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمان از آمادگی استانداری کرمان در راستای تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز نیروی انتظامی خبر داد و گفت: در ماه های اخیر شاهد دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه توسعه امنیتی استان کرمان از جمله کشفیات مواد مخدر، کشف سرقت ها و... بوده‌ایم و این اقدامات نشان دهنده آن است که اگر نیروی انتظامی، فرماندهی جدی و پای کار داشته باشد، می‌تواند بسیاری از جرائم را کشف و از بروز بسیاری از اتفاق‌های نامناسب جلوگیری کند.
وی در خصوص درخواست فرمانده انتظامی استان در راستای کمک به تجهیز نیروی انتظامی بیان کرد: 600 میلیون تومان برای خرید 50 دستگاه موتورسیکلت از سوی استانداری کرمان متقبل می‌شود.
استاندار کرمان اقدامات نیروی انتظامی در ماه‌های اخیر را نشان دهنده اقتدار، بنیه اطلاعاتی، تیزهوشی و جدیت فرماندهی نیروی انتظامی دانست و عنوان کرد: در چند ماه اخیر تصمیمات بسیار خوبی برای توسعه امنیت در جامعه گرفته شده است که امیدواریم با پیگیری این مصوبات، شاهد اثرات مثبت آنها باشیم.
وی خطاب به فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ایست‌های بازرسی فعال را فعال‌تر، ایست‌های بازرسی مصوب را هر چه سریعتر ایجاد کنید زیرا این اقدامات به کنترل مرزها و توسعه امنیت استان کمک خواهد کرد.
فدایی از پیگیری استقرار پهپادها در استان سخن گفت و در ادامه به کمپ‌های ماده 16 اشاره کرد و افزود: موضوع کمپ‌های ماده 16 زنان و مردان در استان کرمان به صورت ویژه در دست پیگیری است و کمپ ماده 16 که سپاه احداث می‌کند در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.
عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با اشاره به تصادفات استان کرمان ادامه داد: تکمیل سیستم پایش تصویری موضوع مهم دیگری است که در استان کرمان پیگیری می شود که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، این سیستم در آبان ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
استاندار کرمان عنوان کرد: در ماه های آینده می توانیم امیدواری بیشتری داشته باشیم که تلاش ها و زحمات نیروی انتظامی با این امکانات تکمیل شده و شاهد امنیت روز افزون و آرامش بیشتر مردم باشیم.
وی از حوادث رانندگی به عنوان موضوعی پیچیده و شایان توجه یاد کرد و گفت: در حوزه تصادفات با وجود تمام تلاش های انجام شده، کاهش آمار صورت نمی گیرد و بخشی از آن در کوتاه مدت قابل حل نیست و باید با کارهای پژوهشی راه حل هایی برای رفع آنها ایجاد کرد اما در کوتاه مدت می توان با نصب دوربین های بیشتر و کنترل سرعت در محورها آمار حوادث این حوزه را کاهش داد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield