کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان خبر داد:

پایان مهرماه، پایان بخاری‌های نفت‌سوز در مدارس علمي

پایان مهرماه، پایان بخاری‌های نفت‌سوز در مدارس
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان بر نظار دقیق بر پروژه‌های فعال مدرسه سازی سطح استان تاکید کرد و از جمع‌آوری بخاری‌های نفتی در مدارسی که دارای علمک گاز هستند، تا پایان مهرماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، " سید محمد واعظی‌نژاد برچیده شدن پروژه های خشت و گلی را حاصل تلاش، پشتکار و پیگیری ناظران پروژه‌ها عنوان کرد و خطاب به ناظران گفت: در راستای اجرای طرح جمع‌آوری پروژه‌های نفتی تا پایان مهر ماه سال‌جاری همانند طرح برچیده شدن مدارس خشت و گلی همت گمارید و با دقت و حساسیت لازم بر امر نظارت انجام وظیفه نمایید.
وی همچنین بر جذب اعتبارات طرح‌ها و برنامه‌ها تاکید کرد و افزود: ناظران بایستی پیشرفت پروژه‌های دولتی و خیری را به صورت مستمر گزارش دهند و حتی برای پروژه‌های خیری اهمیت بیشتری قائل شوند تا طبق جدول زمانبندی تعهد خیر نیکوکار محقق شود.
مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان با اشاره به اینکه لازم است دو واحد نظارت و دفتر فنی این اداره کل در راستای رفع ابهامات و به روز شدن نقشه‌ها و فایل‌های اجرایی هماهنگی بیشتری با هم داشته باشند، بیان کرد: برگزاری جلسات فی مابین این دو واحد فنی، مهندسی و تخصصی در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش ایسنا، "محمد حسنی" معاون اجرایی و نظارت، بر اتمام پروژه‌های فعال طبق مهلت داده شده تاکید کرد و گفت: ناظران نوسازی مدارس خط مقدم اجرای پروژه‌های ساخت و ساز هستند و در صورتی پروژه‌ای نیمه تمام بماند و اعتبار آن جذب نشود استان ضرر خواهد کرد.
معاون اجرایی و نظارت نوسازی مدارس استان کرمان حذف 30 مدرسه خشت و گلی را حاصل همکاری و حمایت‌های دستگاه‌های مختلف اجرایی و نظارتی استان عنوان کرد و ادامه داد: اگر آبادانی در استان اتفاق بیفتد مطمینا همه دستگاه‌های اجرایی و نظارتی استان و مردم ذینفع خواهند بود و اگر طرحی روی زمین بماند استان از نعمت پیشرفت و آبادانی بی‌بهره خواهد ماند.
وی با اشاره به اینکه رعایت نکات فنی و اجرایی توسط پیمانکاران پروژه‌ها مورد اهمیت است، تاکید کرد: نظارت بر کار پیمانکاران از وظایف ناظران نوسازی مدارس است و در صورتی که ناظر گزارشی از پیمانکاری مبنی بر عدم رعایت اصول و قوانین فنی به ما ارائه دهد، پروژه از پیمانکار تحویل گرفته نمی‌شود تا پیمانکار نواقص را مرتفع سازد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield