کرمان رصد

آخرين مطالب

آرش رضاوند:

استقلال بهتر خواهد شد/ گل‌گهر بیشتر دفاع کرد سياسي

استقلال بهتر خواهد شد/ گل‌گهر بیشتر دفاع کرد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با دو بردی که به دست آوردیم، بازی به بازی بهتر خواهیم شد و نتایج قابل قبول‌تری کسب‌ می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، آرش رضاوند پس از پیروزی دو بر یک تیمش برابر گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم یک‌بار دیگر به پیروزی دست پیدا کنیم؛ امیدوارم این روند را در بازی‌های بعد ادامه دهیم.
وی ادامه داد: استقلال بازی به بازی بهتر خواهد شد و مطمئناً در هفته‌های آتی شاهد بازی‌های بهتر و نتایج قابل قبول‌تری از استقلال خواهید بود.
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص قضاوت داور گفت: در این مورد نمی‌توانم صحبت کنم اما اعتقاد دارم خطایی که انجام شد، پنالتی نبود ولی باز هم این کارشناسان هستند که باید نظر دهند.
رضاوند در پاسخ به این سؤال که شما در بازی‌های گذشته عملکرد بهتری داشتید، گفت: با نظر شما موافق نیستم، چرا که گل‌گهر تدافعی بازی کرد و بیشتر به دنبال این بود که بتواند بازی را نگه دارد تا به تساوی برسد. در مجموع استقلال خوب بازی می‌کند و مطمئن باشید روند این تیم بهتر خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: نبود تماشاگران در ورزشگاه تأثیر بسزایی داشت، حضور آنها مایه دلگرمی است و همیشه به ما کمک کرده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield