کرمان رصد

آخرين مطالب

محور سخنان ائمه جمعه استان‌کرمان سياسي

محور سخنان ائمه جمعه استان‌کرمان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان -  امید آفرینی، نشر روحیه انقلابی، محکومیت توطئه ترور سردار سلیمانی و اثبات اقتدار مسلمانان با همایش بزرگ اربعین از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه شهرهای استان کرمان است.

به گزارش ایرنا، امام جمعه جیرفت در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر گفت: روحیه انقلابی در جامعه امیدبخش و امیدآفرین است لذا تفکر انقلابی، رضایت رهبری و بغض کفار را در بر دارد.
حجت الاسلام رضا سعادت فر افزود: نمونه بارز خروجی تفکر انقلابی را اقدام رییس قوه قضاییه طی چند ماه اخیر در برخورد با مخلان اقتصادیعنوان کرد و افزود: قوه قضاییه باید کسانی که زمینه این اختلاس ها را مهیا کردند، را مورد پیگرد قانونی قرار دهد.
وی به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با فرماندهان سپاه پاسدران اشاره و تصریح کرد: معظم له از سپاه اعلام رضایت و پاسداران را فرزندان خود خطاب می کند.
وی افزود: تفکر انقلابی دکترین دیپلماسی تهاجمی و روحیه انقلابی را به آنسوی مرزها صادر کرده است.
امام جمعه جیرفت ادامه داد: سپاه پاسدران دشمنان را به زانوی ادب وادار می کند اظهار داشت : نقض برجام باید در کتب درسی درج تا درسی برای نسل آینده شود چرا که اعتماد به غرب بی فایده است.
حجت الاسلام سعادت فر افزود: افرادی که فکر می کنند رهبری تند می رود، اشتباه می کنند زیرا معظم له با بصیرت و توکل بر خداوند در مسیر اسلام حرکت می کنند.
وی به مشکل بیکاری جوانان جیرفتی اشاره کرد و گفت: تشکیل تعاونی با توجه به ظرفیت های خدادادی منطقه می تواند زمینه اشتغالزایی جوانان را فراهم کند از این رو باید در این مسیر حرکت کنیم.
سیرجان :
امام جمعه سیرجان راهپیمایی اربعین را نمایش اقتدار اسلام به مردم جهان دانست و گفت: درخواست می کنیم این مراسم به صورت گسترده و فراگیر برگزار شود تا این حضور ضمن ناامیدی دشمنان اسلام، توطئه های آمریکا و صهیونیست ها را خنثی کند و به طور یقین این حرکت عاشقانه مردم به آل الله و حضرت امام حسین ع زمینه ساز ظهور حضرت مهدی عج قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام سیدمحمود حسینی در نماز این هفته سیرجان افزود: در نبرد حق و باطل همیشه یاران حق به پیروزی می رسند و اگر تاریخ کربلا و انقلاب حضرت حسین بن علی را بررسی کنیم می بینیم دشمنان اسلام حضرت و یارانش را کشتند اما امروزه اثری از باطل نیست و بارگاه ملکوتی ائمه علیهم السلام و حضرت امام حسین بیانگر اقتدار و ماندگاری حق است و هیچ اثری از باطل به جز لعن و نفرین بر اصحاب باطل نیست.
وی 40 سال توطئه، تحریم و جنگ علیه نظام اسلامی اما شکست آمریکا و اذنابش را یاد آور شد و گفت، دشمنان این نظام امروز در مسیر نابودی هستند چون هر توطئه ونقشه خود را اجرا کردند نتیجه معکوس گرفتند پس بدانید این نظام حق است و باطل نابود می شود.
خطیب جمعه سیرجان به توطئه عبری و عربی نقشه ترور حاج قاسم سلیمانی هم اشاره کرد و گفت : با همه محاسبات دقیق و طراحی اقدامات برای اجرای این نقشه شوم اما باید دست مریزاد گفت به اطلاعات سپاه که توانست این توطئه را کشف و خنثی کند و این یعنی قدرت خدا همراه این سپاه و این ملت است.
حجت الاسلام حسینی تظاهرات مشکوک در عراق آن هم در ایام راهپیمایی اربعین یک توطئه آمریکایی و صهیونیستی عنوان کرد و گفت : جالب است که در این اعتراضات علیه ایران اسلامی و حشد الشعبی هم حرف هایی زده می شد مشخص است که این یک توطئه حساب شده و با طراحی دشمنان شیعه صورت گرفته و یکی از نقشه های آنان کمرنگ کردن راهپیمایی اربعین است که به لطف خدا شکست خورد و ملت عراق نیز با هوشیاری کامل از توطئه های خائنانه بصیرت و آکاهی دارند.
امام جمعه سیرجان به سخنان مقام معظم رهبری درجمع سپاهیان پرداخت و گفت : رهبری در این دیدار ایستادگی و مقاومت، امید به آینده، اعتماد به جوانان، وفاداری به انقلاب، وحدت و اتحاد قشرهای مختلف مردم، حمایت از تولید داخل وافتخار به نام شهداء و تکریم خانواده آنان تاکید کردند که این توصیه ها نیز برای ما و قشرهای مختلف مردم خواهد بود و آنجه امروز دشمن را شکست داده و نابود می کند همین همبستگی در سایه ولایت و رهبری است.
وی به نابودی باطل و پیروزی حق هم پرداخت و گفت : امروز نیز عظمت اسلام جلوه گر است و اگر به جنگ نابرابر آل سعود نگاهی گذرا کنیم می بینیم آن قدرت تسلیحاتی دنیا کجا و بمباران و کشتار مردم بی دفاع یمن کجا و امروز چه کسی برنده این جنگ شد پس به این حقیقت میرسیم که این عظمت و قدرت اسلام است و شک نکنید سقوط آل سعود قطعی است.
امام جمعه سیرجان به عملیات یمنی ها به تاسیسات نفتی عربستان و و پس از آن عملیات جنگی علیه نظامیان سعودی پرداخت و گفت : تسلیم شدن هزاران فرمانده و سرباز سعودی برگ برنده اتمام جنگ با پیروزی کامل یمنی ها است و سعودی ها به دنبال بهانه برای پایان جنگی هستند که خودشان آغاز کردند، همان هایی که در ائتلاف عربی از همه قدرت و توان نظامی با سلاح ها و حمایت های آمریکا و صهیونیست ها استفاده کردند و امروز خودشان می دانند دیگر قدرتی ندارند و باید عقب نشینی کنند.
کرمان :
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان ضمن محکوم کردن نقشه سخیف ترور سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت : ناکامی دشمن زبون در این توطئه نشان از هوشیاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشورمان در صیانت از سرمایه های نظام دارد.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در نماز جمعه این هفته در مصلی امام علی (ع) شهر کرمان با بیان این مطلب که برخی غیرت دینی ندارند اما غرور ملی که دارند، چگونه می توانند در این بازی های خطرناک ورود کنند و سراباط اسلام را نشانه گیرند.
وی تصریح کرد: امیدوارم توجه داشته باشیم که این آخرین توطئه نیست و توطئه های دیگر هم ممکن است رخ دهد لذا از خداوند می خواهیم با کمک به نیروهای نظامی و اطلاعاتی همه توطئه های دشمنان اسلام را خنثی کند.
امام جمعه کرمان اظهار داشت: در منطقه شاهد یک تحول بزرگی در جریان میدانی جنگ تحمیلی بر یمن بودیم که بار دیگر نشان داد، اراده بر دلارها پیروز است.
حجت الاسلام سلیمانی علیدادی با اشاره به اینکه از آغاز تهاجم به یمن تاکنون چنین عملیاتی با این بزرگی و پیروزی ندیده بودیم گفت: این عملیات فتح الفتوح عملیات ها بود که توانستند سعودی ها را زمین گیر و چند پیام بسیار بزرگ را به جهان مخابره کنند.
وی با بیان اینکه این عملیات نشان داد یمن در زمین هم قدرتمند است افزود: در عملیاتی که با پهپادها برای سعودی ها افتضاح به بار آوردند، ایران‌ را متهم می کردند اما اکنون این جنگ زمینی را چگونه تفسیر می کنند.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی ادامه داد: این عملیات از نظر مساحت، حجم و آزادی مساحت برای دنیا پیام داشت که دست برتر از آن یمن است.
وی با اشاره به اینکه این روزها فرانسه در یک صحنه فریبکارانه به دنبال این است که ایران را فریب دهد گفت: آنها می خواهند آمریکا را با فریب با ما به توافق برسانند اما باید حواسمان باشد که فریب نخوریم، اینها همان آمریکایی ها هستند اما از نوع فرانسوی.
3029/7450/7435/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

اهدای عضو مستلزم آگاهسازی بیشتر است

نخستین گروه ملخ‌های صحرایی به مزارع ریگان رسید

توضیحات باشگاه گل گهر در خصوص قرنطینه بازیکنان مبتلا به کرونا

رونمایی از کتاب مجموعه عکس های ژوزف پلروس در کیش

چوپان سقوط کرده در منطقه کوهستانی اِسکِر رابر نجات یافت

تست کرونای 64 مورد جدید در کرمان مثبت شد

نماز عید فطر در 50 مسجد کرمان اقامه شد

میزان صادرات چمدانی صنایع دستی کرمان 100 درصد افزایش یافت

انهدام باند سارقان قطعات خودرو با 9 فقره سرقت در جیرفت

عکس/ اقامه نماز عید فطر در استان کرمان

آخرین آمار از شمار بیماران کرونایی در استان کرمان

روزه‌داری تلاش تاریخی جامعه بشری برای اعتلای روح انسان است

مسئولان زمینه اشتغال و تولید داخلی را فراهم کنند

افزایش بی‌رویه قیمت سم کشاورزان رفسنجان را نگران کرد

مشکلات با وحدت مردم و مسئولان برطرف می‌شود

چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

اپیدمی کرونا در استان کرمان کنترل شده است/رفتن به مسافرت را توصیه نمی کنیم

افزایش دوقلوزایی حیات وحش تهران در سال جاری

تمرینات تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از سر گرفته شد

اماکن تاریخی کرمان بازگشایی می‌شوند

آغاز طرح فروش آنلاین دارو و محصولات آرایشی بهداشتی در کیش

پلمپ قلیان سرای یک رستوران در جزیره کیش به دلیل عدم رعایت ضوابط بهداشتی

وحدت، همدلی و انسجام یکی از ویژگی اصلی مقاومت در مقابل دشمنان ایران

راه اندازی لنج بادبانی چوبی در آب های جزیره کیش

فرهنگ سازی رعایت ضوابط بهداشتی در مراکز تجاری جزیره کیش

از 10 خردادماه همه کارکنان باید در محیط کار خود حضور داشته باشند

شمار مبتلایان به کرونا در کرمان به 1421 نفر رسید/ درگذشت 70 بیمار

کشف101 کیلوگرم تریاک در سیرجان

پیشکسوت میراث فرهنگی کرمان تجلیل شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کرمان تمدید شد

تشکیل 19 پرونده تخلف محیط زیستی در استان قزوین

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی خبر داد:امکان دریافت آنلاین همه آگهی های ثبتی تشکل های کارگری و کارفرمایی

فرهنگ سازی رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز تجاری جزیره کیش

مسئله محیط زیست باید اولویت کار در استان باشد

کشف محموله قاچاق شبانه چوب بلوط و ذغال در کهگیلویه وبویراحمد

2 قلاده توله خرس کامفیروز در حال بازپروری هستند

جنوب کرمان در مرز وضعیت قرمز کرونا

اعلام آدرس مساجدی که نماز عید فطر در آنان برگزار می شود

تجلیل از استادکار پیشکسوت طرح کاشی‌های سنتی استان کرمان

نرم افزار «سردار دل‌ها» رونمایی شد

رفسنجان میزبان جشنواره ملی عکس "از چشم دختران ببینیم" شد

نماز عید فطر در کرمان فقط در مساجد برگزار می‌شود + اسامی مساجد

بازگشت ساعات کاری بانک های جزیره کیش به روال گذشته

کشف 2 انبار بزرگ احتکار برنج در کرمان

بازگشایی اماکن تاریخی روباز در کرمان

پیش بینی افزایش ابر و وزش باد در کرمان

فاز نخست بیمارستان 64 تختخوابی امام حسین (ع) کرمان افتتاح شد

پیامم به جامعه جهانی این است که به جزیره پاک و ایمن کیش سفر کنند

اعلام روش‌های جمع آوری زکات فطره