کرمان رصد

آخرين مطالب

محور سخنان ائمه جمعه استان‌کرمان سياسي

محور سخنان ائمه جمعه استان‌کرمان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان -  امید آفرینی، نشر روحیه انقلابی، محکومیت توطئه ترور سردار سلیمانی و اثبات اقتدار مسلمانان با همایش بزرگ اربعین از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه شهرهای استان کرمان است.

به گزارش ایرنا، امام جمعه جیرفت در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر گفت: روحیه انقلابی در جامعه امیدبخش و امیدآفرین است لذا تفکر انقلابی، رضایت رهبری و بغض کفار را در بر دارد.
حجت الاسلام رضا سعادت فر افزود: نمونه بارز خروجی تفکر انقلابی را اقدام رییس قوه قضاییه طی چند ماه اخیر در برخورد با مخلان اقتصادیعنوان کرد و افزود: قوه قضاییه باید کسانی که زمینه این اختلاس ها را مهیا کردند، را مورد پیگرد قانونی قرار دهد.
وی به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با فرماندهان سپاه پاسدران اشاره و تصریح کرد: معظم له از سپاه اعلام رضایت و پاسداران را فرزندان خود خطاب می کند.
وی افزود: تفکر انقلابی دکترین دیپلماسی تهاجمی و روحیه انقلابی را به آنسوی مرزها صادر کرده است.
امام جمعه جیرفت ادامه داد: سپاه پاسدران دشمنان را به زانوی ادب وادار می کند اظهار داشت : نقض برجام باید در کتب درسی درج تا درسی برای نسل آینده شود چرا که اعتماد به غرب بی فایده است.
حجت الاسلام سعادت فر افزود: افرادی که فکر می کنند رهبری تند می رود، اشتباه می کنند زیرا معظم له با بصیرت و توکل بر خداوند در مسیر اسلام حرکت می کنند.
وی به مشکل بیکاری جوانان جیرفتی اشاره کرد و گفت: تشکیل تعاونی با توجه به ظرفیت های خدادادی منطقه می تواند زمینه اشتغالزایی جوانان را فراهم کند از این رو باید در این مسیر حرکت کنیم.
سیرجان :
امام جمعه سیرجان راهپیمایی اربعین را نمایش اقتدار اسلام به مردم جهان دانست و گفت: درخواست می کنیم این مراسم به صورت گسترده و فراگیر برگزار شود تا این حضور ضمن ناامیدی دشمنان اسلام، توطئه های آمریکا و صهیونیست ها را خنثی کند و به طور یقین این حرکت عاشقانه مردم به آل الله و حضرت امام حسین ع زمینه ساز ظهور حضرت مهدی عج قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام سیدمحمود حسینی در نماز این هفته سیرجان افزود: در نبرد حق و باطل همیشه یاران حق به پیروزی می رسند و اگر تاریخ کربلا و انقلاب حضرت حسین بن علی را بررسی کنیم می بینیم دشمنان اسلام حضرت و یارانش را کشتند اما امروزه اثری از باطل نیست و بارگاه ملکوتی ائمه علیهم السلام و حضرت امام حسین بیانگر اقتدار و ماندگاری حق است و هیچ اثری از باطل به جز لعن و نفرین بر اصحاب باطل نیست.
وی 40 سال توطئه، تحریم و جنگ علیه نظام اسلامی اما شکست آمریکا و اذنابش را یاد آور شد و گفت، دشمنان این نظام امروز در مسیر نابودی هستند چون هر توطئه ونقشه خود را اجرا کردند نتیجه معکوس گرفتند پس بدانید این نظام حق است و باطل نابود می شود.
خطیب جمعه سیرجان به توطئه عبری و عربی نقشه ترور حاج قاسم سلیمانی هم اشاره کرد و گفت : با همه محاسبات دقیق و طراحی اقدامات برای اجرای این نقشه شوم اما باید دست مریزاد گفت به اطلاعات سپاه که توانست این توطئه را کشف و خنثی کند و این یعنی قدرت خدا همراه این سپاه و این ملت است.
حجت الاسلام حسینی تظاهرات مشکوک در عراق آن هم در ایام راهپیمایی اربعین یک توطئه آمریکایی و صهیونیستی عنوان کرد و گفت : جالب است که در این اعتراضات علیه ایران اسلامی و حشد الشعبی هم حرف هایی زده می شد مشخص است که این یک توطئه حساب شده و با طراحی دشمنان شیعه صورت گرفته و یکی از نقشه های آنان کمرنگ کردن راهپیمایی اربعین است که به لطف خدا شکست خورد و ملت عراق نیز با هوشیاری کامل از توطئه های خائنانه بصیرت و آکاهی دارند.
امام جمعه سیرجان به سخنان مقام معظم رهبری درجمع سپاهیان پرداخت و گفت : رهبری در این دیدار ایستادگی و مقاومت، امید به آینده، اعتماد به جوانان، وفاداری به انقلاب، وحدت و اتحاد قشرهای مختلف مردم، حمایت از تولید داخل وافتخار به نام شهداء و تکریم خانواده آنان تاکید کردند که این توصیه ها نیز برای ما و قشرهای مختلف مردم خواهد بود و آنجه امروز دشمن را شکست داده و نابود می کند همین همبستگی در سایه ولایت و رهبری است.
وی به نابودی باطل و پیروزی حق هم پرداخت و گفت : امروز نیز عظمت اسلام جلوه گر است و اگر به جنگ نابرابر آل سعود نگاهی گذرا کنیم می بینیم آن قدرت تسلیحاتی دنیا کجا و بمباران و کشتار مردم بی دفاع یمن کجا و امروز چه کسی برنده این جنگ شد پس به این حقیقت میرسیم که این عظمت و قدرت اسلام است و شک نکنید سقوط آل سعود قطعی است.
امام جمعه سیرجان به عملیات یمنی ها به تاسیسات نفتی عربستان و و پس از آن عملیات جنگی علیه نظامیان سعودی پرداخت و گفت : تسلیم شدن هزاران فرمانده و سرباز سعودی برگ برنده اتمام جنگ با پیروزی کامل یمنی ها است و سعودی ها به دنبال بهانه برای پایان جنگی هستند که خودشان آغاز کردند، همان هایی که در ائتلاف عربی از همه قدرت و توان نظامی با سلاح ها و حمایت های آمریکا و صهیونیست ها استفاده کردند و امروز خودشان می دانند دیگر قدرتی ندارند و باید عقب نشینی کنند.
کرمان :
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان ضمن محکوم کردن نقشه سخیف ترور سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت : ناکامی دشمن زبون در این توطئه نشان از هوشیاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشورمان در صیانت از سرمایه های نظام دارد.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در نماز جمعه این هفته در مصلی امام علی (ع) شهر کرمان با بیان این مطلب که برخی غیرت دینی ندارند اما غرور ملی که دارند، چگونه می توانند در این بازی های خطرناک ورود کنند و سراباط اسلام را نشانه گیرند.
وی تصریح کرد: امیدوارم توجه داشته باشیم که این آخرین توطئه نیست و توطئه های دیگر هم ممکن است رخ دهد لذا از خداوند می خواهیم با کمک به نیروهای نظامی و اطلاعاتی همه توطئه های دشمنان اسلام را خنثی کند.
امام جمعه کرمان اظهار داشت: در منطقه شاهد یک تحول بزرگی در جریان میدانی جنگ تحمیلی بر یمن بودیم که بار دیگر نشان داد، اراده بر دلارها پیروز است.
حجت الاسلام سلیمانی علیدادی با اشاره به اینکه از آغاز تهاجم به یمن تاکنون چنین عملیاتی با این بزرگی و پیروزی ندیده بودیم گفت: این عملیات فتح الفتوح عملیات ها بود که توانستند سعودی ها را زمین گیر و چند پیام بسیار بزرگ را به جهان مخابره کنند.
وی با بیان اینکه این عملیات نشان داد یمن در زمین هم قدرتمند است افزود: در عملیاتی که با پهپادها برای سعودی ها افتضاح به بار آوردند، ایران‌ را متهم می کردند اما اکنون این جنگ زمینی را چگونه تفسیر می کنند.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی ادامه داد: این عملیات از نظر مساحت، حجم و آزادی مساحت برای دنیا پیام داشت که دست برتر از آن یمن است.
وی با اشاره به اینکه این روزها فرانسه در یک صحنه فریبکارانه به دنبال این است که ایران را فریب دهد گفت: آنها می خواهند آمریکا را با فریب با ما به توافق برسانند اما باید حواسمان باشد که فریب نخوریم، اینها همان آمریکایی ها هستند اما از نوع فرانسوی.
3029/7450/7435/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

نمی توان یک نسخه واحد برای کل شهر کرمان پیچید

کارمند شهرداری زرند به اتهام اختلاس بازداشت شد

افزایش سرانه مطالعه هدف اصلی طرح نامزدی پایتخت کتاب ایران است

واژگونی خودروی حامل سوخت قاچاق در قلعه‌گنج 2 کشته بر جا گذاشت

طرح سازگاری با کم آبی استان کرمان مورد بررسی قرار گرفت

افزون بر 100 آبگرمکن خورشیدی در روستاهای جنوب کرمان توزیع شد

تهیه مستند شهیدان محمدی پور و عظیمی

کرمان میزبان گردهمایی معاونان مالی دادگستری شرق کشور می شود

20درصد اعتبار فرهنگی دستگاه ها به فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص یابد

مدار ثانویه راکتور اراک تا 2 هفته آینده راه اندازی می شود

سرویس دهی 50 دستگاه اتوبوس به جاماندگان اربعین در کرمان

هفت تصمیم برای طرح های آبرسانی استان کرمان

تهیه مستند شهیدان محمدی پور و عظیمی/برگزاری همایش علمی توسعه ایثار اجتماعی

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی استان کرمان در رفسنجان

راهداری جنوب کرمان چهار هزار زائر اربعین را جابه جا کرد

توقف کامیون‌های حامل کود حیوانی در جیرفت ممنوع شد

زارعان: در آینده نزدیک خبرهای خوبی از راکتور IR40 منتشر خواهد شد

نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای کشور در کاشان گشایش یافت

مدار ثانویه رآکتور اراک راه اندازی می‌شود

جرائم انتخاباتی به طور ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می شود

یک استان و 10 شهرستان و دوهزارو 500 نفر استقبال‌کننده

تعداد شرکت کنندگان جشنواره موسیقی نواحی رشد 100 درصدی دارد

62 درصد زایمان‌های بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت طبیعی است

دستگاه قضا با هیچ گروه و یا حزبی در انتخابات تعارف ندارد

توقف کامیون های حامل کود حیوانی در جیرفت ممنوع می شود

موقوفه «ظهیرالدوله» کرمان 600 فرصت شغلی ایجاد کرد

60 درصد واحدهای مسکونی روستایی کرمان مقاوم هستند

کارفرمایان کرمانی تا 13 شهریور فرصت استفاده از بخشودگی جرائم بیمه دارند

بیش از 2 هزار پرونده بخشودگی بنگاه های اقتصادی کرمان تایید شد

درخواست پنج هزار کارگاه بخشودگی جرائم بیمه ای در کرمان ثبت شد

باید تا آخرین سرقله‌های دانش هسته‌ای پیش برویم

راه‌اندازی مدار ثانویه رآکتور در حال بازطراحی اراک تا 2 هفته آینده

احتمال افزایش صندوق های ثابت و سیار اخذ رای در شهرستان راور

روحانی: کینه‌ توزان به ایران در آمریکا حاکم شده‌ اند

نگاه ویژه دولت به طرح‌های آبرسانی استان کرمان

روستای دهنو اسلام آباد شهرستان فهرج به شهر تبدیل شد

حضور دسته جات عزاداری در بین الحرمین

مجوز تاسیس آموزشگاه تعلیم رانندگی ویژه خانم ها صادر می شود

پاسداری از خون شهیدان یک تکلیف است

عزاداری مردم کرمان در اربعین حسینی

پیاده روی 80 هزار نفری مردم سیرجان در روز اربعین حسینی

پیاده روی باشکوه مردم سیرجان در روز اربعین

حضور گسترده زائران در حرمین شریفین کربلا

ادامه ورود گسترده زائران اربعین به کربلا

3 جوان مفقود شده در جبالبارز جیرفت پیدا شدند

10 میلیارد تومان اعتبار به خط ریلی جیرفت اختصاص یافت

سراسر ایران خیمه‌ عزای حسین(ع)

جاماندگان کربلا در کرمان راهپیمایی کردند

کرمان در اربعین حسینی (ع) در سوگ و ماتم است

نوحه خوانی زوار اربعین در حرم امام علی (ع)