کرمان رصد

آخرين مطالب

شهردار کرمان خبر داد:

اعزام 80 نفر در قالب موکب شهرداری کرمان به نجف اشرف سياسي

اعزام 80 نفر در قالب موکب شهرداری کرمان به نجف اشرف
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - شهردار کرمان گفت: 80 نفر از نیروهای شهرداری کرمان با لگوی شهرداری در ایام پیاده‌روی اربعین به نجف اشرف مشرف شده به زائران خدمات دهی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید مهران عالم زاده پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم بدرقه کاروان اربعین شهرداری به نجف اشرف که با حضور جمعی از مدیران شهرداری و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد، با بیان اینکه 80 نفر از نیروهای شهرداری کرمان نیز با لگوی شهرداری به نجف اشرف مشرف شده و در ایام پیاده‌روی اربعین به زائران خدمات دهی خواهند کرد؛ اظهار کرد: شهرداری کرمان برای ادای سهم خود در رویداد بزرگ اربعین، در این ایام موکبی در نجف اشرف برپا خواهد کرد.
وی راهپیمایی اربعین را از بزرگ‌ترین تجمع‌های مذهبی در جهان دانست و با بیان این‌که لازم است همه‌ دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و عمومی، در برگزاری شایسته‌ این مراسم بزرگ مشارکت کنند، افزود: مردم شریف، مؤمن و خداجوی کرمان همواره در مشارکت در موضوعات مذهبی، پیش‌قدم و پیشرو هستند که بهترین نمونه‌ آن، نقش افتخارآمیز کرمان در بازسازی عتبات عالیات است.
وی تصریح کرد: خدمت رسانی به زائران امام حسین (ع) و خادم الحسین (ع) بودن لیاقت می خواهد که نصیب هرکسی نمی شود.
شهردار کرمان بیان کرد: در راهپیمایی اربعین نیز، شهر و استان کرمان از نخستین ‌سال برگزاری راهپیمایی، مشارکت جدی داشته و هم شهروندان و هم کارکنان شهرداری، متقاضی مشارکت جدی شهرداری در این زمینه بوده و هستند؛ بنابراین، در سال‌جاری همانند سال های گذشته موکبی در ایام اربعین حسینی در نجف اشرف برپا خواهد شد.
عالم زاده با اشاره به اینکه افرادی که انتخاب شده اند، برای اولین بار است که به این سفر معنوی اعزام می شوند، از همه افراد به خصوص معاون خدمات شهری شهرداری که با تشکیل ستاد اربعین، زمینه این خدمت را فراهم کرده اند تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است این مراسم با بازدید از گنبد در حال ساخت امام حسین (ع)، سخنرانی حجت الاسلام سعادت فر، برگزاری نماز جماعت، برپایی زیارت عاشورا و مداحی و عزاداری همراه بود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield