کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان:

به دنبال پیوند بین زنان عاشورایی دیروز با زنان امروز و فردا هستیم فرهنگي

به دنبال پیوند بین زنان عاشورایی دیروز با زنان امروز و فردا هستیم
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: ساماندهی فعالیت های فرهنگی حول محور ولایت و استمرار برنامه های فرهنگی اربعین تا سال آینده از اهداف دیگر ماست و باید در مساجد، مدارس و ادارات، فرهنگ عاشورایی ترویج شود.

به گزارش ایسنا، "فاطمه‌السادات حسینی" امروز 11 مهرماه در گردهمایی حماسه زینبی زنان عاشورایی (با رویکرد توجیهی، آموزشی زائران اربعین) در کرمان اظهار کرد: حضور در راهپیمایی اربعین هر سال بهتر از سال قبل خودنمایی می کند و دشمن از این راهپیمایی و وحدت خیلی ترس دارد زیرا محور وحدت توحید است.
وی با بیان اینکه همه به دنبال زندگی موحدانه هستند، عنوان کرد: همه از ظلم و استکباری که بر جهان حاکم شده می نالند و می خواهند به جایی پناه ببرند که به همه این ظلم ها و تفرقه ها خاتمه بدهد.
حسینی با بیان اینکه وجود امام حسین علیه السلام تبلور توحید است و اخلاص و ارادت را در راهپیمایی اربعین شاهد هستیم و وحدت و برادری را کاملا حس می کنیم بیان کرد: هدف از برگزاری گردهمایی امروز تجمیع نیروهای انقلابی با تفکر حسینی، زینبی و زنان عاشورایی است زیرا زنان خیلی نقش دارند و می خواهیم بین زنان عاشورایی دیروز، دفاع مقدس، زنان امروز و فردا پیوند ایجاد کنیم.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: ساماندهی فعالیت های فرهنگی حول محور ولایت و استمرار برنامه های فرهنگی اربعین تا سال آینده از اهداف دیگر ماست و باید در مساجد، مدارس و ادارات، فرهنگ عاشورایی ترویج شود.
وی افزود: همچنین تجمیع ظرفیت های استان در بُعد انسانی، معنوی و مالی هدف دیگر است و باید همه زیر چتر نهضت امام حسین جمع شویم تا به نهضت امام عصر(عج) وصل شود.
حسینی با تاکید بر اینکه باید معرفت خودمان را افزایش داده و با نگاه قرآنی و زینبی فرزندانمان را به عشق و ارادت به امام حسین علیه السلام و فرهنگی که در مهدویت در انتظار آن هستیم، آموزش دهیم خاطر نشان کرد: نشستن و شعار دادن کافی نیست و باید شعور حقیقی حسینی و مهدوی را پیدا کرده و در این راه قدم برداریم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield