کرمان رصد

آخرين مطالب

دیدار افتخار آفرینان ناشنوای کرمانی با استاندار کرمان سياسي

دیدار افتخار آفرینان ناشنوای کرمانی با استاندار کرمان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - استاندار کرمان به همراه جمعی از معاونین به مناسبت روز ناشنوایان با اعضای تیم های ورزشی ناشنوایان کرمان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.

استاندار کرمان به همراه جمعی از معاونین به مناسبت روز ناشنوایان با اعضای تیم های ورزشی ناشنوایان کرمان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمد جواد فدائی در این دیدار گفت: در مجموعه استانداری کرمان پیگیری های لازم برای حل مشکلات تعدادی از این افراد را انجام خواهیم داد.
فدائی با تاکید بر لزوم پیگیری هیات ورزش ناشنوایان برای حل مشکلات این افراد، افزود: حل مشکلات ناشنوایان از جمله اشتغال آنها از سوی استانداری کرمان نیز پیگیری خواهد شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها وعملکرد ناشنوایان در تیم های ورزشی، عنوان کرد : خوشحالم که علی رغم معلولیتی که دارید توانسته اید موفق شوید که این نشان از تلاش و پشتکار شما دارد؛ ما وظیفه داریم که هم زمینه درمانی و هم اشتغال و زمینه های دیگر از شما حمایت کنیم.
استاندار کرمان از تلاش های رئیس هیئت ورزش ناشنوایان استان نیز تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، رئیس هیئت ورزشی ناشنوایان استان کرمان نیز در این دیدار گفت: بچه های ناشنوایان از قهرمانی ایران تا قهرمانی جهان پیش رفتند به طوری که؛13 سال متوالی است که تیم والیبال دختران کرمان قهرمان کشور هستند.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield