کرمان رصد

آخرين مطالب

نماینده مردم کرمان در خانه ملت خواستار شد؛

افزایش کیفی ناوگان حمل و نقل ریلی «کرمان - یزد» سياسي

افزایش کیفی ناوگان حمل و نقل ریلی «کرمان - یزد»
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خواستار اقدام ویژه وزارت راه و شهرسازی جهت عملیاتی شدن هر چه سریعتر بازسازی خطوط ریلی و نوسازی و افزایش کیفی ناوگان حمل و نقل ریلی کرمان تا یزد شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خواستار اقدام ویژه وزارت راه و شهرسازی جهت عملیاتی شدن هر چه سریعتر بازسازی خطوط ریلی و نوسازی و افزایش کیفی ناوگان حمل و نقل ریلی کرمان تا یزد شد.
  دکتر "محمدرضا پورابراهیمی" در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار اقدام ویژه راه آهن جمهوری اسلامی جهت عملیاتی شدن هر چه سریعتر بازسازی خطوط ریلی و نوسازی و افزایش کیفی ناوگان حمل و نقل ریلی کرمان تا یزد شد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در نامه خود به وزیر راه و شهرسازی ضمن یادآوری جلسات و مذاکرات متعدد انجام شده در این رابطه با مدیران راه آهن جمهوری اسلامی عنوان کرد: مشکلات قبلی در خصوص عدم بازسازی خط ریلی کرمان تا یزد به عنوان مهمترین مسیر جنوب به شمال کشور وجود دارد و سرعت حرکت قطارهای مسافربری در این مسیر بسیار پایین است و کیفیت پایین قطارهای این مسیر نیز مشکلات خاصی برای مردم ایجاد می‌کند.
پورابراهیمی در ادامه این نامه با اشاره به اینکه طبق توافق باید در باره زمانی دو ساله خط «کرمان - زرند»، «زرند - بافق» و «بافق - یزد» اصلاح شده و متوسط سرعت افزایش یابد، درخواست کرده است تا وزیر ضمن حضور در استان، بازدید و بررسی میدانی و تصمیم گیری در خصوص حل مشکلات راه آهن کرمان را داشته باشد.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield