کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری رفسنجان خبر داد:

تجهیز آتش نشانی شهرداری رفسنجان به امکانات جدید اجتماعي

تجهیز آتش نشانی شهرداری رفسنجان به امکانات جدید
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری رفسنجان گفت: در یکسال گذشته تجهیزات جدیدی به مجموعه آتش نشانی شهرداری رفسنجان افزوده شده است.

به گزارش خبرنگارمهر، علی رمضانی‌نژاد صبح یکشنبه در مراسم کلنگ زنی ایستگاه شماره شش آتش نشانی رفسنجان با تبریک روز آتش‌نشانی و ایمنی اظهار داشت: ایستگاه آتش‌نشانی شماره 6 مناطق رحمت‌آباد، جعفرآباد و ماهونک را پوشش می‌دهد چون بعد مسافت این مناطق تا بقیه ایستگاه‌ها تقریبا زیاد بود.
وی افزود: قبلا شهروندان گله‌مند بودند که خودروها به محل حادثه دیر می‌رسند بنابراین روی خودروها دوربین نصب کردیم و همزمان که اعزام می‌شوند هم از بیرون هم داخل فیلمبرداری می‌شود.
وی ادامه داد: ضبط مکالمات نیز از سال گذشته بروزرسانی شده و زمان و مکالمه هرگونه تماس با آتش‌نشانی ضبط می‌شود و مکان حادثه هم توسط جی پی اس ثبت می‌شود.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری رفسنجان با اشاره به عملکرد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان رفسنجان از مهرماه سال گذشته تا کنون گفت: سه دستگاه خودرو، دو دستگاه اطفای حریق و دو دستگاه موتورسیکلت امداد و نجات به مجموعه آتش‌نشانی اضافه شده و بالغ بر 500 میلیون تومان تجهیزات طی این مدت خریداری شده و به سازمان تزریق شده است.
عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان نیز در این مراسم اظهار کرد: موفقیت کارهای عمرانی منوط به کارهای فرهنگی اجتماعی است و اگر برای مسائل فرهنگی اجتماعی کار نشود زیرساخت‌هایی که ایجاد شده آسیب می‌بیند.
محمد فتحی افزود: بودجه سال گذشته شهرداری رفسنجان 180 میلیارد تومان بوده که در تمام بخش‌ها دیده شده و تمام نقاط شهر در نظر گرفته شده است.
به گفته وی همه نقاط شهر همزمان کار انجام می‌شود به نوعی رفسنجان به یک کارگاه ساختمانی تبدیل شده و حجم کاری در این دوره بی‌نظیر است.
عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان تصریح کرد: سال 98 دو، سه پروژه خیلی خوب شامل خیابان ارجمندی، خیابان انقلاب و بلوار امام رضا(ع) استارت خورده و در دو سال باقیمانده شورا در بزرگراه خلیج فارس روگذر خوبی توسط مشاور دیده شده است که احداث خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield