کرمان رصد

آخرين مطالب

در روز آتش نشانی و ایمنی؛

ساختمان آتش نشانی شماره 6 رفسنجان کلنگ زنی شد اجتماعي

ساختمان آتش نشانی شماره 6 رفسنجان کلنگ زنی شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی ساختمان آتش نشانی شماره 6 رفسنجان با حضور امام جمعه، شهردار و جمعی از مسئولین کلنگ زنی شد.

 شهردار رفسنجان صبح یکشنبه در این مراسم با تبریک روز آتش نشانی و ایمنی، اظهار داشت: یکی از مباحث ارزشمند در دوره جدید شهرداری و شورای اسلامی شهر تحقق شهر امن است.
محمدرضا عظیمی زاده افزود: وقتی برای شهر و شهروند آرامش بیاوریم، برای میهمان و گردشگر هم می توان امنیت به ارمغان آورد. شهر امن باید از همه ابعاد دارای امنیت باشد تا شهروندان در شهر احساس امنیت و آرامش کنند.
وی بیان کرد: با توجه به اهمیت حفظ امنیت جانی در برابر حوادث و سوانح در آتش نشانی، تجهیز و بروزرسانی امکانات و نیروها ضروری است، البته هنوز یکسری نقایص داریم که باید رفع شود.
شهردار رفسنجان با بیان اینکه سال گذشته ایستگاه شماره پنج به بهره برداری رسید و امروز شاهد کلنگ زنی ایستگاه شماره شش هستیم، افزود: لازم بود ایستگاههای آتش نشانی با توجه به شعاع خدمت رسانی در سطح شهر اضافه شود.
عظیمی زاده از آغاز مطالعات برای احداث ایستگاه شماره هفت آتش نشانی خبر داد و تصریح کرد: شهرداری علاوه بر داخل شهر به شهرهای همجوار، محدوده خارج شهر و جاده ها و مراکز صنعتی نیز خدمت رسانی می کند.
شهردار رفسنجان اضافه کرد: خواهش ما این است که دوستانمان در آتش نشانی روز به روز با برنامه ریزی مدون و آموزش خود را به روز نگه دارند تا اتش نشانی پیشرو و امنیت ساز داشته‌ باشیم.
ایستگاه آتش نشانی شماره 6 شهر رفسنجان در محل خیابان علامه امینی جنب نیروگاه برق قرار دارد و قرار است تا پایان سال جاری بهره برداری شود.
هزینه احداث ساختمان آتش نشانی شماره 6 یک میلیارد و 200 میلیون تومان پیش بینی شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield