کرمان رصد

آخرين مطالب

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان عنوان کرد:

بروز مشکلات مالیاتی در خروج اقلام و ماشین آلات موکب‌ها از ایران اجتماعي

بروز مشکلات مالیاتی در خروج اقلام و ماشین آلات موکب‌ها از ایران
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان با اشاره به اینکه در سال جاری در خروج اقلام و ماشین ها از ایران مشکل داریم، عنوان کرد: در سال گذشته در گمرکات مرزی کشور به موکب ها مجوز می دادند که امسال طبق اعلام تهران باید از استان خودمان مجوزهای خروج این موارد را دریافت کنیم که با مشکل مواجه شده ایم و ثبت هر خودرو و ... به نام موکب مشمول مالیات می شود که باید این مسئله حل شود. همچنین برای مجوز خروج اتوبوس ها از کشور با مشکل مواجه شده ایم.

به گزارش ایسنا، "عبدالحسین رحیمی" عصر امروز 6 مهرماه در جلسه ستاد استانی اربعین حسینی در کرمان اظهار کرد: پیگیر موجز موکب ها هستیم و تاکنون 40 موکب را مجوز داده‌ایم.
رحیمی با بیان اینکه اگر بگوییم ستاد استان کرمان رتبه نخست را در ساماندهی موکب ها دارد، اغزاق نیست و نیروها به خوبی کار خود را انجام داده اند تصریح کرد: موکب های استان کرمان در ایام اربعین سال گذشته حدود 94 هزار پرس صبحانه، نهار و شام توزیع کرده و روزانه حدود 25 هزار خانم و آقا را نیز اسکان داده اند.
جانشین ستاد عتبات عالیات استان کرمان با اشاره به اینکه در سال جاری در خروج اقلام و ماشین ها از ایران مشکل داریم، عنوان کرد: در سال گذشته در گمرکِ مرز به ما مجوز می دادند که امسال طبق اعلام تهران باید از استان خودمان مجوز دریافت کنیم که با مشکل مواجه شده ایم و ثبت هر خودرو و ... به نام موکب مشمول مالیات می شود که باید این مسئله حل شود. همچنین برای مجوز خروج اتوبوس ها از کشور با مشکل مواجه شده ایم.
به گزارش ایسنا، "محمدرضا قادر" مدیرکل گمرکات استان کرمان نیز در این جلسه گفت: هماهنگی های لازم در این زمینه صورت گرفته و در صورتی که اقلامی قرار است از کشور خارج شود و برگردد، اظهارنامه خروج موقت پر می کنند و در بحث صادرات اصلا مالیات تعلق نمی گیرد لذا مشکلی وجود ندارد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield