کرمان رصد

آخرين مطالب

ایجاد120 هزار مترمربع فضای دانشگاهی در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با کمک خیران علمي

ایجاد120 هزار مترمربع فضای دانشگاهی در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با کمک خیران
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان گفت: 120 هزار مترمربع فضای دانشگاه ایجاد شده که در تمام بخش‌ها کمک خیران را داشتیم.

به گزارش ایسنا، دکتر حسن رنجبرعسکری ظهر امروز 6 مهر ماه در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان با اشاره به فعالیت بیش از ربع قرن دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان اظهار کرد: 90 رشته گرایش در این دانشگاه ارائه می شود که 30 رشته کارشناسی، یک رشته ارشد پیوسته حقوق، 47 رشته گرایش کارشناسی ارشد و 17 رشته گرایش دکترای تخصصی هستند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از هشت هزار دانشجو در این رشته‌ها مشغول به تحصیل هستند، افزود: 9 خوابگاه برای دانشجویان بهره‌برداری شده و همه دانشجویان در خوابگاه‌ها اسکان دارند اما امسال برای 130 نفر امکان خوابگاه وجود نداشت.
رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان بیان کرد: 120 هزار مترمربع فضای دانشگاه ایجاد شده که در تمام بخش‌ها کمک خیران را داشتیم.
رنجبرعسکری با بیان اینکه دانشگاه‌ها به سمت نسل سومی پیش می‌روند، یادآور شد: دانشگاه ما با ایجاد مرکز رشد در این راستا گام برداشته که از دانشجویان صاحب ایده حمایت می‌کند تا امروز 57 شرکت دایر شده که هفت شرکت دانش‌بنیان هستند.
نگذارید آلودگی و فساد در ادارات رخنه کند
امام جمعه رفسنجان نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان ما با تاکتیک‌هایی که در هشت سال دفاع مقدس داشتند جنگ را اداره کردند و نگذاشتند یک وجب خاک کشورمان به دست دشمن بیفتد اگرچه یک هزار میلیارد دلار خسارت و 180 هزار شهید دادیم اما امروز فقط یک انقلاب بزرگ به وسعت همه دنیا فعالیت می‌کند و میدان‌های مقاومت با الگوپذیری از انقلاب اسلامی گسترش پیدا کرده است آن روز سیم خاردار نداشتیم اما امروز موشک باور 3 داریم و دشمن به اهداف خود نرسیده است.
حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور افزود: در جنگ اقتصادی هم باید رزمنده و فداکار باشیم لذا در زمان اداری فقط نمی‌توان به امور مردم رسیدگی کرد باید وقتی فراتر از وقت اداری برای خدمت به مردم صرف شود.
وی با تأکید بر اینکه فساد نباید در دستگاه‌های اداری ما وجود داشته شد، افزود: هدف باید پیشگیری باشد اگر فساد رخنه کرد دیگر فایده ندارد کسی که 20 سال وزیر، معاون یا هر مسئولیت دیگری دارد رد پایش در فساد باشد ‌دستگیری او که در این مدت بهره‌برداری کرده هنر نیست.
رمضانی‌پور با اشاره به روایاتی از ائمه اظهار (ع) تصریح کرد: کشور ما کشور اهل‌بیت(ع) است و باید اطاعت محض از ولایت داشته باشیم اگر هر چه عبادت کنیم و کار خیر انجام دهیم اما غیر از راه ولایت گام برداریم جزء مشرکان خواهیم بود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield