کرمان رصد

آخرين مطالب

عدم رعایت نکات ایمنی، در کرمان حادثه آفرین شد اجتماعي

عدم رعایت نکات ایمنی، در کرمان حادثه آفرین شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از دو حادثه به علت عدم رعایت نکات ایمنی قبل از ظهر امروز در شهر کرمان خبر داد.

"علی عسکری" در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت 8 صبح امروز 6 مهرماه ستاد مرکز فرماندهی عملیات (125) این سازمان از یک مورد آتش سوزی سقوط آگاه شد.
وی محل این حادثه را ابتدای بلوار فردوسی اعلام کرد و افزود: بلافاصله دو تیم امداد و نجات این سازمان از نزدیکترین ایستگاه‌ها به محل حادثه اعزام شدند که در این سانحه کارگر مشغول در پروژه فاضلاب که به علت عدم رعایت نکات ایمنی دچار حادثه شده بود با تلاش آتش نشانان از کانالی به عمق 10 متر خارج و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از یک عملیات امداد و نجات دیگر سخن گفت و بیان کرد: در ساعت 9 و 35 دقیقه مرکز فرماندهی عملیات از گیر کردن دست فردی در دستگاه صنعتی مطلع شد.
عسکری محل حادثه را شهرک صنعتی شماره 2 واقع در ابتدای جاده جوپار اعلام کرد و افزود: یک تیم تخصصی امداد و نجات سریعا در محل حضور یافته و عملیات خارج کردن دست فرد دچار حادثه شده را که دچار مصدومیت شدید شده بود، آغاز کردند که پس از انجام عملیات فرد مصدوم به بیمارستان منتقل شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی همچنین از اطفاء منزل مسکونی در خیابان گلدشت شهر کرمان نیز خبر داد و گفت: این آتش سوزی در ساعت 11 و 11 دقیقه امروز 6 مهر ماه رخ داد و با توجه به حجم زیاد این آتش سوزی سریعا 4 دستگاه خودرو اطفاء حریق از 3 ایستگاه آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام و آتش توسط آتش نشانان سریعا مهار شد و از پیشروی حریق و سرایت به منازل همجوار جلوگیری به عمل آمد.
وی در پایان از شهروندان درخواست کرد: نکات ایمنی و احتیاطی را رعایت کنند و به صاحبان و صنایع نیز ضمن این که افراد شاغل آموزش‌های ایمنی فرا گرفته نکات ایمنی و احتیاطی در محیط کارگاه‌های صنعتی و تولیدی را رعایت کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield