کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در گفت‌وگو با ایسنا:

در برابر مراکز غیردولتی هیچ تعهدی نداریم علمي

در برابر مراکز غیردولتی هیچ تعهدی نداریم
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان با تاکید بر این مطلب که از نظر قانونی هیچ تعهدی در برابر نیازهای مراکز غیردولتی نداریم اظهار کرد: وظیفه ما تهیه تجهیزات بر اساس درخواست آموزش و پرورش است و نه توزیع و اصلا در نحوه توزیع دخالت و اظهار نظر نمی کنیم.

"سید محمد واعظی نژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اقدامات انجام شده در آستانه بازگشایی مدارس گفت: با پیگیریهای صورت گرفته نسبت به تجهیز مدارس اقدامات قابل توجهی انجام شده است.
وی بر رعایت عدالت و قانون تاکید کرد و افزود: همواره عدالت و قانونمداری را مد نظر قرار داشته و بدون وابستگی و بر اساس اولویت بندی تصمیم گرفته ایم.
واعظی نژاد شفاف سازی را مستلزم تعهد و تخصص دانست و افزود: همواره با اهالی رسانه و خبر در ارتباط هستم و به امر اطلاع رسانی شفاف نیز اعتقاد جدی دارم.
مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان در پاسخ به وظایف نوسازی درامر تجهیز مدارس اظهار کرد: نوسازی توزیع کننده تجهیزات نمی باشد و تنها بر اساس اعلام نیاز آموزش و پرورش تصمیم می گیرد و تجهیزات را در اختیار آنها قرار می دهد اما اینکه تجهیزات به چه نحوی و در کدام مدرسه، و چگونه توزیع شود؛ در حیطه کاری اداره کل نوسازی نیست
وی با تاکید بر این مطلب که از نظر قانونی هیچ تعهدی در برابر نیازهای مراکز غیردولتی نداریم اظهار کرد: وظیفه ما تهیه تجهیزات بر اساس درخواست آموزش و پرورش است و نه توزیع و اصلا در نحوه توزیع دخالت و اظهار نظر نمی کنیم.
به گزارش ایسنا، طی روزهای اخیر معاون پشتیبانی آموزش و پرورش جیرفت در اعتراض به اعطای تجهیزات به یک مرکز غیر دولتی استعفا داده بود که تلویحا توسط مدیر آموزش و پرورش جیرفت تکذیب شد و مدیریت آموزش و پرورش جیرفت اعلام کرده بود که تجهیزات مورد بحث توسط اداره کل نوسازی داده شده اند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield