کرمان رصد

آخرين مطالب

در پانزدهمین همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر عنوان شد؛

عدم مدیریت آب، ننگ است علمي

عدم مدیریت آب، ننگ است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد -

رییس همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر بیان کرد: برای ما ننگ است در فصل زمستان و بهار، باران که نعمت خدادادی است به سیلاب تبدیل شود و خانه، زمین‌های کشاورزی و احشام را نابود کند و در فصل تابستان به دلیل بی‌آبی زمین‌های کشاورزی و باغات خشک و احشام تلف شوند.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "عباس رضایی" صبح امروز 6 شهریورماه در پانزدهمین همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر گفت: به دبیرخانه این همایش 170 مقاله ارسال شد که پس بررسی و ارزیابی در نهایت 115 مقاله منتخب شد.
وی با اشاره به نوآوری‌ها و تغییراتی که در این همایش ایجاد شده، اظهار کرد: در این همایش سه نشست تخصصی در خصوص آب در بخش‌های مختلف است همچنین غرفه‌های از دستاوردهای دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط با آب به نمایش گذاشته می‌شود و کارگاه‌هایی نیز در حاشیه این همایش داریم.
رییس همایش با اشاره به اینکه این همایش دو سالانه برگزار می‌شود، عنوان کرد: قدمت این همایش 30 سال است اما اگر در این سه دهه، هر سال یک قدم در جهت کاهش فاصله بین دانشگاه‌ها و سازمان‌ها برداشته می‌شد امروز با این بحران آب روبرو نبودیم و نمی‌دانم تا کی پایان نامه‌ها باید خاک بخورند.
وی بیان کرد: برای ما ننگ است در فصل زمستان و بهار، باران که نعمت خدادادی است به سیلاب تبدیل شود و خانه، زمین‌های کشاورزی و احشام را نابود کند و در فصل تابستان به دلیل بی‌آبی زمین‌های کشاورزی و باغات خشک و احشام تلف شوند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield