کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان خبر داد:

انجام بیش از 17 هزار عملیات بازداشت و رفع بازداشت املاک در 5 ماهه گذشته سال جاری اجتماعي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد -

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از انجام 17 هزار و 358 عملیات بازداشت و رفع بازداشت در ادارات ثبت استان در پنج ماهه گذشته سال جاری خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "رضا طالبی زاده" در جلسه شورای معاونین ضمن تاکید بر مزایای سند رسمی و اینکه این اسناد پشتوانه ای برای اخذ تسهیلات بانکی و یا آزادی زندانیان می باشند از انجام 17 هزار و 358 عملیات بازداشت و رفع بازداشت در سطح استان در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد و افزود: از این تعداد 9318 عملیات مربوط به بازداشت و 8040 عملیات مربوط به عملیات رفع بازداشت می باشد.
وی افزود: از مجموع املاک بازداشت و رفع بازداشت شده در سطح استان؛ ادارات ثبت شهرستان کرمان با 6036 مورد املاک بازداشت و رفع بازداشت شده بیشترین عملکرد را در این زمینه به خود اختصاص داده اند و در مجموع قریب 35 درصد مجموع عملیات های بازداشت و رفع بازداشت املاک در شهرستان کرمان صورت پذیرفته است.
این مقام قضایی گفت: از مجموع عملیات بازداشت و رفع بازداشت صورت گرفته در سطح استان؛ بیش از یک سوم متعلق به شهرستان کرمان می باشد.
وی با اشاره به اینکه در هر روز کاری به طور متوسط 157 عملیات بازداشت و رفع بازداشتی املاک در ادارات ثبت استان انجام می شود، گفت: علی رغم کمبود نیروی انسانی موفق شده ایم با استفاده از سامانه های خدمات الکترونیکی فرایند بازداشت و رفع بازداشت املاک را تسریع و تسهیل نماییم و میزان تردد شهروندان به ادارات ثبت را کاهش دهیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield