کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان:

حل مسائل اجتماعی به عزم ملی و مدیریت جهادی نیاز دارد اجتماعي

حل مسائل اجتماعی به عزم ملی و مدیریت جهادی نیاز دارد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد -

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان گفت: حل مسائل اجتماعی به عزم ملی و مدیریت جهادی نیاز دارد و راهکار برون رفت از مسائل اجتماعی در گرو تلاش همه مسئولین است.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "زهرا موسی‌پور" صبح امروز 27 شهریورماه در طرح نشاط اجتماعی با هدف پاکسازی محیط اطراف مدارس در آستانه مهر گفت: امروز در آستانه سال تحصیلی شاهد این همکاری و تعامل هستیم و یقینا آموزش و پرورش بدون همکاری همه آحاد جامعه موفق نخواهد بود.
وی با اشاره به جمعیت دانش‌آموزی کشور، تصریح کرد: جمعیت دانش‌آموز کشور از مرز 14 میلیون و 800 هزار نفر و جمعیت دانش‌آموزی استان کرمان از مرز 640 هزار نفر گذشته است بنابراین پرورش و نگهداشت این نیروی انسانی وظیفه همگانی است لذا همه باید دست آموزش و پروش را بگیرند و کمک کنند تا این قشر را به بهترین نحو تربیت کنیم.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد: مساله اجتماعی را به جای آسیب اجتماعی به‌کار برده‌ایم و وقتی که مساله گفته می‌شود به دنبال حل آن برمی‌آیم اما وقتی کلمه آسیب به‌کار برده می‌شود می خواهیم با آن برخورد کنیم و به دنبال حل آن نیستیم.
وی بیان کرد: حل مسائل اجتماعی به عزم ملی و مدیریت جهادی نیاز دارد و راهکار برون رفت از مسائل اجتماعی در گرو تلاش همه مسئولین است لذا باید مسایل آموزش و پرورش را مقدم بر همه مسائل بدانیم و اولویت اول همه کارهای مدیران و مسئولان باشد و اگر به این نتیجه رسیدیم که آموزش و پروش در اولویت است آن روز توسعه و پیشرفت کشور محقق خواهد شد.
موسی پور در ادامه به تبیین نقش پیشگیرانه نیروی انتظامی پرداخت و عنوان کرد: حضور نیروهای انتظامی در مدارس و اطراف مدارس حس امنیت را به آموزش و پرورش منتقل می‌کند.
وی بیان کرد: براساس مطالعات بین‌المللی یکی از دلایل اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی در دسترس بودن آنهاست لذا باید این دسترسی را کاهش دهیم و محیط برای مجرمین نا امن شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield