کرمان رصد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی استان کرمان عنوان کرد:

اجرای طرح نشاط اجتماعی به منظور نا امن کردن اطراف مدارس برای مجرمان اجتماعي

اجرای طرح نشاط اجتماعی به منظور نا امن کردن اطراف مدارس برای مجرمان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد -

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: اجرای طرح نشاط اجتماعی در اطراف مدارس از امروز آغاز شد و در طول سال تحصیلی مستمر خواهد بود تا محدوده اطراف مدارس و مسیر حرکت دانش‌آموزان منطقه امنی برای خلافکاران و مجرمین نباشد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار"عبدالرضا ناظری" صبح امروز 27 شهریورماه در طرح نشاط اجتماعی با هدف پاکسازی اطراف مدارس در آستانه مهر گفت: این ماموریت از روز گذشته ابلاغ و به اجرای در آمده است.
وی با اشاره به قشر محصّل بیان کرد: این قشر جامعه هدف خدمت‌رسانی ما هستند زیرا دانش آموزان در سرنوشت حال و آینده نظام موثر هستند و موظف هستیم این بستر را برای تعلیم و تعلم آنها فراهم کنیم.
ناظری با بیان این مطلب که این رزمایش در سراسر کشور اجرا شده است، تصریح کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی در راستای نشاط اجتماعی اطراف مدارس و مسیر تحصیل دانش‌آموزان را پاکسازی کردیم و دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش، سارقین به عنف، خرده فروشان مواد مخدر و ... از یک هفته قبل را در دستور کار قرار دادیم.
فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: اگر مسیر و اطراف مدارس را پاکسازی کنیم باعث افزایش آرامش دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها خواهد شد و اجرای این طرح از امروز آغاز شد و در طول سال تحصیلی مستمر خواهد بود تا محدوده اطراف مدارس و مسیر حرکت دانش‌آموزان منطقه امنی برای خلافکاران و مجرمین نباشد.
وی با بیان اینکه بستر امن و آرامی برای حضور دانش‌آموزان فراهم خواهیم کرد، اظهار کرد: امیدواریم با اقداماتی که صورت می‌دهیم محیطی امن و آرام برای تعلیم و تعلم با همکاری سبزپوشان و سرو قامتان فراهم کنیم اما همه بدانند که با هیچ کس تعارف نخواهیم داشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield