کرمان رصد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی کرمان:

باند 8 نفره حمل و توزیع مواد مخدر در راور منهدم شد اجتماعي

باند 8 نفره حمل و توزیع مواد مخدر در راور منهدم شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان- فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام یک باند حمل و توزیع موادمخدرهمراه با کشف 276 کیلو تریاک در عملیات ضربتی ماموران یگان تکاوری 113 امام موسی کاظم (ع) شهرستان راور خبر داد.

 سردار عبدالرضا ناظری بیان داشت: ماموران یگان تکاوری شهرستان راور مستقر در پایگاه اطلاعاتی بخش ماهان با چندین شبانه روز رصد اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای ورود یک محموله تریاک مطلع شدند.
وی افزود: در این رابطه ماموران این یگان با پوشش مسیرهای صعب العبور محدوده بخش راین طی یک عملیات شبانه یک دستگاه خودرو مگان با دو سرنشین و همچنین یک دستگاه خودروی پژو که در حال عبور از نقاط بیابانی بودند را متوقف کردند.
سردار ناظری تصریح کرد: ماموران ضمن دستگیری چهار سرنشین این دو خودرو که راه پاک کن مواد بودند یک دستگاه خودروی مزدا دو کابین را نیز در همین محدوده متوقف و ضمن دستگیری راننده آن 51 کیلو تریاک کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: در ادامه بر اساس اطلاعات کسب شده از متهمان مشخص شد، چند عضو دیگر این باند در یک واحد مسکونی در شهر کرمان در امر نگهداری و بسته بندی موادمخدر فعالیت دارند.
سردار ناظری گفت: در این راستا ماموران طی یک عملیات ضربتی ضمن هماهنگی قضائی وارد این منزل شده و موفق شدند سه قاچاقچی را در حال چرخ و بسته بندی موادمخدر دستگیر و در بازرسی از این مکان 225 کیلو تریاک کشف و یک دستگاه چرخ گوشت و چرخ دوخت و همچنین دو خودرو را توقیف کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه در این عملیات یک باند هشت نفره حمل و توزیع موادمخدر منهدم و در مجموع 276 کیلوگرم تریاک کشف شد، اظهار کرد: پلیس با اولویت بخشی به اقدامات اطلاعاتی در راستای پیشگیری از ورود مواد افیونی به صورت شبانه روزی تلاش می کند که این عملیات نیز در سایه همین رویکرد، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield