کرمان رصد

آخرين مطالب

فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوبشرق:

اگر اقتصاد و معیشت مردم را تامین نکنیم امنیت نخواهیم داشت اجتماعي

اگر اقتصاد و معیشت مردم را تامین نکنیم امنیت نخواهیم داشت
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب‌شرق کشور با بیان اینکه اگر مردم در اقتصاد، امنیت، سیاست و ... حضور نداشته باشند ما هرگز موفق نخواهیم بود، گفت: فرهنگ نیز در ایجاد امنیت موثر است و همچنین اگر اقتصاد و معیشت مردم را تامین نکنیم امنیت نخواهیم داشت.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار"محمد مارانی" صبح امروز 28 شهریورماه در سومین گردهمایی علماء و سران طوایف جنوب و شرق استان با حضور معاون قوه قضائیه گفت: این همایش‌ها باعث ایجاد وحدت، امنیت، برادری و همدلی در مجموعه‌ها خواهد بود.
وی بیان کرد: تا زمانی که نعمتی را از دست ندهیم درک نمی‌کنیم که چه نعمتی داشته‌ایم لذا انسان تا زمانی که در امنیت و آسایش زندگی می‌کند شاید این نعمت را درک نکند و اینکه ایران امنیت مناسبی دارد یک ادعا نیست.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور با بیان این مطلب که در جنوب شرق استان کرمان ارتباط مستقیم امنیتی دارد، بیان کرد: از دورترین نقاط به این مناطق سفر می‌کنند از نظر امنیت مشکلی ندارند اما در بسیاری از کشورها همچون آمریکا، فرانسه و ... این امنیت وجود ندارد.
وی با برشمردن ارکان امنیت پایدار اظهار کرد: مردم و جامعه یکی از ارکان امنیت پایدار هستند و اگر در جنوب شرق کشور برای ایجاد امنیت از مردم استفاده می‌کنیم به این دلیل است که مردم از خود این جامعه هستند و دلشان بیشتر می‌سوزد بنابراین نقش مردم در ایجاد امنیت بی‌بدیل است.
مارانی با بیان اینکه اگر مردم در اقتصاد، امنیت، سیاست و ... حضور نداشته باشند ما هرگز موفق نخواهیم بود، تصریح کرد: فرهنگ نیز در ایجاد امنیت موثر است و همچنین اگر اقتصاد و معیشت مردم را تامین نکنیم هیچ‌گاه امنیت نخواهیم داشت.
وی با اشاره به خشکسالی‌های چندین ساله و اثر آن بر اقتصاد عنوان کرد: از زمانی که مردم مشکل اقتصادی دارند ناامنی رشد صعودی داشته، بیان کرد: نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی مسئولیت تامین امنیت را بر عهده دارند و از ارکان تامین امنیت هستند.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنوب شرق کشور گفت: انواع قاچاق، نزاع های دسته جمعی، مواد مخدر، سرقت، اقدامات و فعالیت های تروریستی و ضد انقلابی و ...باعث ایجاد ناامنی می‌شود و نقش مردم و سران طوایف و مسئولان امنیتی برای ایجاد امنیت پایدار بسیار مهم است.
وی اضافه کرد: بحث خانمان سوز قاچاق مواد مخدر موضوعی است که در جنوب شرق کشور باید به آن توجه شود و در این مهم سران علماء و طوایف مسئول هستند.
مارانی گفت: تروریست و ضد انقلاب یک تهدید برای جامعه ما نیست و اینکه امروز قاچاق مواد مخدر ترانزیت می‌شود و در کشور گروگانگیری و مشکلات بعدی را ایجاد می‌کند برای مردم نکات قابل توجهی است که باید برای حل آن اقدام شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield