کرمان رصد

آخرين مطالب

رییس کل دادگستری استان کرمان خبر داد:

رهایی 37 نفر محکوم به قصاص نفس از اعدام در کرمان، با رضایت اولیای دم اجتماعي

رهایی 37 نفر محکوم به قصاص نفس از اعدام در کرمان، با رضایت اولیای دم
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رییس کل دادگستری استان کرمان به آمار بالای صلح و سازش استان کرمان اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 15هزار و 963 فقره پرونده در شعب شوراهای حل اختلاف استان کرمان از طریق صلح و سازش به پایان رسیده است .
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یدالله موحد" در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از ویژگی ها و صفات ارزشمند مردم دیار کریمان داشتن روحیه صبر، ایثار و گذشت است، اظهار کرد: طی دو سال گذشته تا به امروز با رضایت اولیای دم، 37 نفر محکوم به قصاص نفس در استان کرمان از اعدام رهایی یافتند.
رییس شورای قضایی استان کرمان گفت: خوشبختانه تعداد مددجویان زندانی آزاد شده از طریق صلح و سازش در پنج ماهه گذشته سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 131 درصد رشد داشته است ضمن آنکه با تلاش شعب حل اختلاف در زندان های استان تعداد 600 زندانی با اخذ رضایت شکات، از زندان‌های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشته اند.
نماینده عالی دستگاه قضایی در استان کرمان با اعلام اینکه کرمان یکی از استان های پیشگام در امر صلح و سازش در کشور است، عنوان کرد: طی سال جاری یک هزار و 30 فقره پرونده از طریق مصالحه در شعب حل اختلاف زندان، منتهی به صلح و سازش شده است .
این مقام ارشد قضایی در استان کرمان ادامه داد: طی پنج ماهه گذشته سال 98 تعداد 63 هزار و 102فقره پرونده وارد شعب شوراهای حل اختلاف استان کرمان گردیده و در مقابل 62 هزار و 42 فقره پرونده مورد رسیدگی و مختومه شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield