کرمان رصد

آخرين مطالب

از یک ماه آینده؛

ارجاع پرونده های قضایی به مراجع انتظامی در استان کرمان الکترونیکی می‌شود اجتماعي

ارجاع پرونده های قضایی به مراجع انتظامی در استان کرمان الکترونیکی می‌شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: رویکرد ستاد دادگستری و فرماندهی انتظای استان بر تقویت تعاملات و همکاری ها در جهت سرعت بخشیدن و ارتقای کیفیت خدمات به مردم شریف استان کرمان است.
  "یدالله موحد" صبح امروز 20 شهریورماه در دیدار با فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: ضرورت دارد نشست های مسئولان قضایی و انتظامی در جهت بررسی و اتخاذ تدابیر لازم در رابطه با مسائل و موضوعات مختلف به صورت مستمر و در فواصل زمانی کوتاه برگزار گردد.
رییس شورای قضائی استان کرمان اعلام کرد: خوشبختانه یک ارتباط و تعامل قانون‌مند بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در استان کرمان برقرار است.
حقوق شهروندی، از اولویت های ناجا در کرمان
براساس این گزارش، در این دیدار سردار ناظری، فرماندهی انتظامی استان کرمان از مواضع انقلابی آیت الله رئیسی، رییس قوه قضاییه که منجر به افزایش روحیه امید در جامعه گردیده است تشکر کرد و افزود: مبحث حقوق شهروندی یکی از مسائلی است که به جد دنبال آن هستیم و از اولویت های ناجا در کرمان می باشد.
ناظری پیشگیری از وقوع جرم را مهم برشمرد و اعلام کرد: تامین امنیت کویر یکی از مباحث جدی است که در دستور کار نیروی انتظامی در استان کرمان قرار دارد.
به گزارش ایسنا، در این جلسه که با حضور دادستان مرکز استان، معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری و جمعی از فرماندهان انتظامی استان برگزار گردید، مقرر شد در راستای تکریم ارباب رجوع و عدم مراجعه حضوری مردم و صرفه جویی در وقت و هزینه های ایاب و ذهاب شهروندان، ظرف یک ماه آینده ارتباط الکترونیک پرونده های کیفری بین دادسراها،دفاتر خدمات الکترونیک قضائی با مراجع انتظامی در سرتاسر استان برقرار شود


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield