کرمان رصد

آخرين مطالب

استاندار کرمان عنوان کرد:

برنامه‌ریزی برای برگزاری جلسات استانداری کرمان به صورت متمرکز در 2 روز هفته اجتماعي

برنامه‌ریزی برای برگزاری جلسات استانداری کرمان به صورت متمرکز در 2 روز هفته
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - استاندار کرمان با تاکید بر لزوم حضور مدیران(نه نماینده آنها) در جلسات عنوان کرد: در استانداری کرمان برنامه ریزی شده جلسات در دو روز هفته متمرکز شود که مدیران شخصا حضور داشته باشند و گلایه مدیران درباره تعدد جلسات نیز حل می شود.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدجواد فدایی" امروز 16 شهریورماه در جلسه مشترک کارگروه‌های آموزش، پژوهش، فناوری، نوآوری اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان اظهار کرد: تغییر در کارگروه ها نباید موجب شود از روند کارها عقب بیفتیم و باید حداقل کارگروه ها هر ماه یک جلسه تشکیل بدهند تا ارتقاء آموزش، اشتغال و ... که اولویت های استان است عقب نیفتد.
وی افزود: نگرانی بنده این است که تغییر شکل کارگروه‌ها و گروه‌های کاری موجب عقب افتادن کارها شود که درخواست دارم این مسئله جبران شود.
فدایی در ادامه با تاکید بر لزوم حضور مدیران(نه نماینده آنها) در جلسات عنوان کرد: در استانداری کرمان برنامه ریزی شده جلسات در دو روز هفته متمرکز شود که مدیران شخصا حضور داشته باشند و گلایه مدیران درباره تعدد جلسات نیز حل می شود.
استاندار کرمان بیان کرد: جلسات در دو روز متمرکز می شود و مدیران می توانند در روزهای دیگر هفته به کارهای خود و سفرهای کاری‌شان برسند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield