کرمان رصد

آخرين مطالب

استاندار کرمان در پاسخ به ایسنا خبر داد:

ایجاد مرکز ماده 16 ویژه زنان در کرمان در آینده نزدیک اجتماعي

ایجاد مرکز ماده 16 ویژه زنان در کرمان در آینده نزدیک
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - استاندار کرمان در پاسخ به سئوال خبرنگار ایسنا درباره صدور مجوز ایجاد مرکز ماده 16 زنان در کرمان گفت: با ایجاد کمپ ماده 16 زنان در کرمان با ظرفیت 50 نفر موافقت و مقرر شد هزینه های درمان این افراد را ستاد در مدت دو سال پرداخت کند.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدجواد فدایی" عصر امروز 11 شهریورماه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور اظهار کرد: سرانه اعتباری بهزیستی استان کرمان برای درمان هر فرد معتاد سالانه بیش از 5 میلیون تومان است در حالی که این نهاد برای درمان معتادان متجاهر بیش از 10 میلیارد تومان نیاز دارد.
وی افزود: اعتبار بهزیستی استان کرمان برای درمان 150 معتاد متجاهر در طول سال 786 میلیون تومان است در صورتی که یک هزار و 800 معتاد در استان کرمان داریم که باید درمان شوند.
فدایی تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال جاری 7 میلیارد تومان از محل فروش اموال قاچاقچیان مواد مخدر در استان کرمان به دست آمده که درخواست داریم این اعتبار در درمان معتادان متجاهر هزینه شود.
استاندار کرمان بیان کرد: در حال حاضر تنها سازمانی که نگهداری معتادان متجاهر، بازپروری و حرفه آموزی آنها را انجام می دهد بهزیستی است.
عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان در پایان در پاسخ به سئوال خبرنگار ایسنا منطقه کویر درباره صدور مجوز ایجاد مرکز ماده 16 زنان در کرمان گفت: با ایجاد کمپ ماده 16 زنان در کرمان با ظرفیت 50 نفر موافقت و مقرر شد هزینه های درمان این افراد را ستاد در مدت دو سال پرداخت کند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield