کرمان رصد

آخرين مطالب

در سفر دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به کرمان صورت گرفت؛

دیدار با خانواده شهید «مجید امیری» و افتتاح ساختمان جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمان اجتماعي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در سفر به استان کرمان پس از دیدار با خانواده شهید مجید امیری، ساختمان جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمان را افتتاح کرد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار"اسکندرمومنی" در دیدار با خانواده شهید امیری گفت: زبان در وصف رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا و نیز مقاومت و صبر خانواده آنان، جانبازان و ایثارگران قاصر است.
وی امنیت و آرامش امروز جامعه را مرهون تلاش های شهدا دانست و ادامه داد: تمامی مردم و اقشار مختلف جامعه به شهدا، جانبازان و ایثارگران با نگاه احترام می نگرند.
مومنی در ادامه تصریح کرد: جامعه برای ادامه حیات خود به امنیت نیاز دارد و امنیت زیربنای اصلی پیشرفت و توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ... است و از این رو کسانی که برای امنیت جامعه از جان خود می گذرند، بالاترین انسان ها هستند.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: تمامی مسئولان نظام نیز قدردان شهدا هستند و تجلیل از مقام شهدا از تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی به شمار می رود.
به گزارش ایسنا، شهید مجید امیری متولد 4 اردیبهشت سال 70 بوده که در سال 89 به استخدام نیروی انتظامی درآمده و در چهارم اردیبهشت سال 92 به شهادت رسیده است.
بنابراین گزارش، در ادامه سفر دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به استان کرمان ساختمان جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان افتتاح شد.
این ساختمان در زمینی به مساحت 2 هزار و 800 مترمربع و با یک هزار و 100 مترمربع زیربنا در دو طبقه احداث شده و تاکنون برای احداث آن 2 میلیارد تومان هزینه شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield