کرمان رصد

آخرين مطالب

تقویت گردشگری سلامت بین کیش و عراق منطقه آزاد کیش

تقویت گردشگری سلامت بین کیش و عراق
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - جاسم فتلاوی برای آشنایی با تجهیزات پزشکی بیمارستان کیش و گسترش تعاملات در زمینه گردشگری سلامت بین کیش و عراق از امکانات این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در این دیدار دکتر نادعلی نژاد رئیس بیمارستان کیش ضمن ارائه گزارشی ازفعالیت های گردشگری سلامت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش و عمل های جراحی گردشگران سلامت کشور های حاشیه خلیج فارس و کشورهای اروپایی و آمریکایی دراین مجموعه افزود: بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی کیش تلاش می کند تا با ارتباط مستقیم و موثر با بازارهای هدف در زمینه جذب گردشگر از سوداگری و واسطه گری اجتناب شود .
فتلاوی نیز ضمن ابراز خرسندی از امکانات و تجهیزات استاندارد بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش و همچنین فضا سازی های کاربردی در این مرکز برای گردشگران سلامت گفت:بیمارستان کیش بیشتر رشته های تخصصی مورد نیاز یک مرکز درمانی مجهزرا داشته و زیر ساخت ها و ظرفیت جذب گردشگر سلامت در این مرکز فراهم شده است.
وی افزود: در زمینه گردشگر درمانی ،کشور عراق بازار هدف خوبی برای کیش است چون درکنار تقاضا برای خدمات درمانی ، توانمندی ، تجربه و حاذق بودن پزشکان ایرانی در عراق جایگاه ویژه دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield