کرمان رصد

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

خبرنگاران اطلاعات جامعه را افزایش می دهند سياسي

خبرنگاران اطلاعات جامعه را افزایش می دهند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان _ نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اثرگذاری رسانه ها گفت: خبرنگاران اطلاعات جامعه را افزایش می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت اسلام حسن علیدادی سلیمانی عصر شنبه در آیین اختتامیه جشنواره قلم و عدالت با تبریک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: تقدیر می کنیم از عزیزانی که سالها در زندان های رژیم ظالم عراق به مقاومت از ارزش ها پرداختند و این روزها روزهای بازگشت سرافراز این عزیزان به میهن است.
وی با اشاره به اینکه خبرنگاران اطلاعات مردم را افزایش می دهند، افزود: چرا خداوند به قلم قسم میخورد؟ در واقع این ما یسطرون است که به قلم ارزش می دهد. نوشته ای که جهت خاص داشته باشد و علم و فهم و اطلاعات آدمی را افزایش دهد ارزش دارد.
امام جمعه کرمان گفت: خداوند به گونه ای ما را خلق کرده که همه اطلاعاتی که می توانیم بگیریم و علم و فهم و درکمان را افزایش دهیم از دو راه دیداری یا شنوایی است و خداوند دو بندر بزرگ وارداتی در اختیار ما قرار داده است.
وی بیان کرد: آنچه وارد می کنیم زمانی ارزش دارد که سالم باشد لذا هر علمی در دیدگاه علمی با ارزشی نیست.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: همچنین آنچه که انسان قرار است به هم نوع خود منتقل کند از دو راه بیان و بنان مقدور است که دو بندر صادراتی هستند.
علیدادی سلیمانی گفت: خوشا به حال کسانی که کالاهای وارداتی و صادراتی آنها هیچ گونه تقلب و دغل و ناسالمی در آن راه ندارد.
وی بیان کرد: خداوند یک میزان برای آدمی قرار داده است که آن میزان قدرت تحلیل و تجزیه است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان عنوان کرد: وقتی هر مطلبی در اختیار ما قرار می گیرد باید تحلیل درستی از آن داشته باشیم تا از این طریق به سلامت و بدون شک و شبه بودت کالا پی ببریم.
علیدادی سلیمانی گفت: ارزش انسان ها به فهم و درک است که مرهون شنیدن و گفتن و بیان و بنان است و این ها زمانی ارزش دارد که در اختیار عقل با نگاه عدالت محور قرار گیرد؛ در این صورت است که رسانه ارزشی و ارزشمند و مورد تکریم و عزیز در پیشگاه خدواند می شود.
وی بیان کرد: امیدوارم خداوند توفیق عنایت کند اصحاب رسانه حقایق و واقعیت ها را بدون کم و کاست، با نگاه عدالت محور و بدون دخالت حب و بغص ناثواب به مخاطب ها منتقل کنند و در هدایت جامعه به سمت خوبی ها نقش اصحاب رسانه پررنگ تر شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield