کرمان رصد

آخرين مطالب

امام‌ جمعه کرمان:

مدیران رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت قرار دهند سياسي

مدیران رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت قرار دهند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان _ امام جمعه کرمان گفت: خدمت رسانی به مردم خیلی مهم است لذا مدیران وقت جلسات را طوری تنظیم کنند که به کار مردم رسیدگی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی صبح شنبه در شورای اداری استان کرمان با تبریک عید غدیر و سالروز ورود آزادگان به کشور بیان داشت: بحث امامت و ولایت ادامه دهنده رسالت و نبوت است لذا ما طبق اعتقادات دینی اصول و فروعی را قائل هستیم.
وی افزود: در رابطه با اصول پنج اصل داریم که یکی از آنها امامت است، لذا اصول دین فرقش با فروع این است که اصول دین فعل خداست و فروع با همه اهمیتش فعل مکلف است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: آنچه در اصول قرار می گیرد در محدوده خداست اما نماز با وجود همه اوصافی که دارد و با وجود جایگاه ویژه‌ از فروع است چون فعل انسان‌هاست لذا عید غدیر آغاز نبوت و رسالت است که اگر نبود کار نبی نافص می‌ماند.
علیدادی سلیمانی تصریح کرد: خداوند دو ظرفیت در اختیار آدمی گذاشته که هر دو سلب خواهد شد ابتدا سلامت که ماندگار نیست و با یک مریضی بخشی یا همه سلامتی از بین می‌رود و دوم قدرت لذا قدرت توان و ظرفیت است که بخشی در وجود ما است و برخی را دیگران در اختیار ما می‌گذارد که آن هم سلب می‌شود.
وی ادامه داد: قدرتی که در درون ما وجود دارد به صورت طبیعی از ما گرفته خواهد شد و ظرفیت هم تحولات زمانه از ما می‌گیرد.
علیدادی سلیمانی در ارتباط با سلامت نفس و وجود انسان اظهار داشت: از کفارات گناهان بزرگ این است که به کار مردم رسیدگی کنیم و دومین کفاره آرام کردن مصیبت دیدگان است لذا ادارات بهترین مکان برای این منظور است که مردم به کمک ما نیاز دارند.
وی افزود: خدمت رسانی به مردم خیلی مهم است لذا مدیران وقت جلسات را طوری تنظیم کنند که به کار مردم رسیدگی کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield