کرمان رصد

آخرين مطالب

دادستان قلعه گنج هشدار داد:

نقض حقوق عامه جرم است و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد اجتماعي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قلعه گنج گفت: نقض حقوق عامه جرم است و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "سجاد افشارمنش" در دیدار با فرماندار و شهردار این شهرستان گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و پس از بازدید میدانی دادستانی از نقاط حادثه خیر محور مواصلاتی قلعه گنج به منوجان، دستورات قضائی و تذکرات لازم جهت اصلاح و ترمیم جاده در مهلت قانونی به اداره راه و شهرداری داده شده است.
وی پرداختن به حقوق عامه را از وظایف مهم دادستانی وهمچنین همه مدیران دانست و گفت: صیانت ازحقوق عامه کاری سنگین و حساس است و نباید در دفاع ازآن کوتاهی شود و در این امر مهم همه دستگاه های دولتی باید همکاری لازم را داشته باشند.
این مقام قضائی تصریح کرد: آزادی های مشروع، حقوق زیست محیطی، بهداشت و سلامت عمومی، میراث فرهنگی و منابع طبیعی و خدادادی ازجمله حقوقی است که متعلق به عموم مردم وحق ایشان است و باید رعایت شود چراکه نقض حقوق عامه جرم است و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
وی درادامه افزود: باتوجه به نام گذاری امسال بعنوان سال"رونق تولید"دستگاه قضایی شهرستان آمادگی لازم را در جهت همکاری و حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران درشهرستان را دارد.
دادستان قلعه گنج اعلام کرد: در راستای پیشگیری از وقوع جرم از جمله کاهش سرقت مقرر شد با همکاری شهرداری در آینده نزدیک معابر اصلی شهرستان به دوربین مدار بسته مجهز شوند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield