کرمان رصد

آخرين مطالب

منصوریان: فشار زیادی روی من بود، چون باید جوابگوی 30 میلیون هوادار ترک‌زبان باشم/ داور جوانی کرد و به من اخطار داد اجتماعي

منصوریان: فشار زیادی روی من بود، چون باید جوابگوی 30 میلیون هوادار ترک‌زبان باشم/ داور جوانی کرد و به من اخطار داد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: فشار زیادی در دیدار با مس رفسنجان روی من بود، چون باید جوابگوی نزدیک به 30 تا 35 میلیون هوادار ترک‌زبان باشیم. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از برتری یک بر صفر شاگردانش مقابل مس رفسنجان گفت: نمی‌خواهم مانند خیلی از مربیان پس از برد بگویم که ما سراسر خوب بودیم یا اینکه همه موقعیت‌های به تیم ما اختصاص داشت.
بازی بسیار برابری مقابل مس رفسنجان داشتیم اما در سه بازی قبلی فقط مقابل سپاهان این شرایط را تجربه کردیم و در دو دیدار دیگر حریف‌مان را کاملاً تحت فشار گذاشته بودیم. می‌دانستیم که مس فوق‌العاده دونده است و کادر فنی خوبی هم دارد. من یک وجه مشترک با ربیعی داشتم؛ اینکه هر دو تحت فشار بودیم و شاید این فشار روی من بیشتر هم بود، چون باید جوابگوی نزدیک به 30 تا 35 میلیون هوادار ترک‌زبان باشیم.
وی افزود: مس تیم بسیار خوبی را راهی مسابقات کرده است. من بازی این تیم برابر گل‌گهر و شاگردان امیر قلعه نویی را دیدم. شاید تجربه تیم قلعه‌نویی باعث شد که مس بازنده باشد. امروز هم تجربه محمد عباس‌زاده کمک کرد تا برنده باشیم. این بازی یک گل بیشتر نداشت. اگر مس رفسنجان در شانس‌هایی که در نیمه دوم داشت، به گل می‌رسید، عرصه بر ما فوق‌العاده تنگ می‌شد. دلیل اصلی اینکه مسابقات یک گل بیشتر ندارد، این است که هواداری در ورزشگاه وجود ندارد که تحت فشار بگذارد و کمک کند که تیم عقب افتاده رو به جلو حرکت کند. باز هم می گویم این دیدارها مثل بازی‌های دوستانه می‌ماند که خیلی باکلاس‌تر و مدرن‌تر و باانضباط‌تر بازی می‌کنیم.
سرمربی تراکتور عنوان کرد: به هر دو تیم تبریک می‌گویم. مس رفسنجان در دقایقی از بازی و به ویژه نیمه دوم ما را تحت فشار گذاشت. تیم ما استرس بیشتری تحمل می‌کرد، به دلیل اینکه برای بهبود شرایط‌مان در جدول باید پیروز می‌شدیم. به بچه‌ها هم گفتم که که در خیلی از بازی‌ها شاید لازم نباشد که زیبایی فوتبال ارائه شود، کما اینکه هر دو تیم برای گلزنی تلاش می‌کردند. تفاوت ما با مس فقط گلی بود که زدیم و البته تجربه حاج صفی و دژاگه در میانه میدان و بازیکنانی که با هم متحد بودند. ما تبدیل به یک خانواده شده‌ایم و برای هواداران می‌جنگیم. این برد را به خانواده بازیکنان و هواداران تراکتور در سراسر کشور تقدیم می‌کنم. چیز بسیار ناقابلی است اما هنوز نسبت به جایگاهمان در جدول شرمنده آنها هستیم اما از این سه امتیاز را از ما به عنوان پیشکش قبول کنند.
منصوریان در حمایت از محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان گفت: از مسئولان و دست‌اندارکاران مس خواهش می کنم که چنین مربی‌ای را نسوزانند. من از بادران با ربیعی دوست شدم. او بسیار زحمت می‌کشد و فصل گذشته در روزهای سخت توانست مس فسنجان را به لیگ برتر بیاورد. من این تیمی که دیدم، می‌گویم که مس رفسنجان امسال در لیگ برتر خواهد ماند. مهمترین مسئله این است که ربیعی در فضای علمی ورود کرده و این شانسی که را خیلی‌ها از مربیان جوان می گیرند، از مسئولان مس خواهش می‌کنم که از ربیعی نگیرند، چون مس با همین مربی در جدول سروسامان می‌گیرد. شاید حرف دل ربیعی را من الان باید بگویم، چون در سن و سال کمتری چنین دردی را تحمل کردم. اگر پشت مربی‌تان بمانید، قطعاً به آن فرم ایده‌آل خواهید رسید.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص این موضوع که در این مدت نسبت به تیم مس رفسنجان هجمه وجود دارد، خاطرنشان کرد: من دوباره به این مسئله ورود می‌کنم. تیم ربیعی از زمانی که به لیگ برتر آمده است، 12-10 بازیکن خوب لیگ برتری به این تیم اضافه شده‌اند که فوق‌العاده بازیکنان خوبی هستند، این بازیکنان زمان می‌خواهند تا مثل زنجیر‌های کوچک به هم وصل شوند تا یک زنجیر محکم را تشکیل بدهند. خم رنگرزی نیست که یک‌ هفته‌ای تیم آماده شود. تیم‌هایی که به لیگ برتر می‌آیند محکوم به ماندن هستند و بهترین نتیجه‌شان ماندن در لیگ برتر است و باید بگویم تیم ربیعی در لیگ می‌ماند و به کمرکش جدول هم می‌رسد،
وی ادامه داد: هر وقت خواستید هجمه کنید به آن روزی فکر کنید که او این تیم را به لیگ برتر آورد. به خاطر کرونا تماشاگر نیست اما بعد از اینکه کرونا از بین رفت و با حضور استقلال، پرسپولیس و تراکتور با یک هجمه جمعیت در ورزشگاه مواجه خواهید شد. ربیعی یک لذتی به فوتبال در این شهر آورده است و حیف است این زحمات نادیده گرفته شود. من در سن 39 و 40 سالگی این تلخی و ناکامی‌هایی که الان ربیعی دارد را تجربه کرده‌ام. هر وقت مدیران و تشکیلات پشت سرمربی ایستادند، مربی موفق شده است. من همیشه در آن مقطع در تیم نفت تهران ممنون قنبرزاده و هیئت مدیره بودم که پشت من و تیم ایستادند و هر روزی که نتیجه نمی‌گرفتیم، می‌گفتند با خیال راحت کار کنید. از سعید آذری هم تشکر می‌کنم که در ذوب‌آهن در سه چهار هفته اول که نتیجه نگرفتیم، خجالت می‌کشیدم او را نگاه کنم اما او هر روز به خانه من می‌آمد و از ما حمایت می‌کرد. از سرمربی مس رفسنجان مواظبت کنید، او تیم را به سرمنزل مقصود می‌رساند. حیف است ربیعی را از دست بدهید.
منصوریان درباره درگیری آخر مسابقه خاطرنشان کرد: من و ربیعی و همه مربیان تلاش می‌کنیم برنده شویم. من از جمله مربیانی هستم که خط فنی را رعایت نمی‌کنم. سه نفر پشت سرم ایستادند که بگویند علی خط را رد کردی! من حتی در لیگ قهرمانان شده که تا کرنر رفته باشم. چیزی بین من و داور نبود تا ببینم خودش چه می‌خواهد بگوید، داور تحت فشار است، انسان است و داور سیستم کامپیوتری نیست که بخواهد بازی را کنترل کند. در مورد اعتراضم به کارت زرد فکر کردم داور خویشتن‌داری می‌کند و به من کارت زرد نمی‌دهد اما داور جوانی کرد و به من کارت زرد نشان داد و مسئله‌ای نبود. آقای تارخ آوانتاژهای خوبی داد و کمک داور سمت راست ما فکر می‌کنم نزدیک 7 کیلومتر دوید. تیم داوری فوق‌العاده خوب بود. ما دوست داریم بازی‌مان را ببریم و یک جاهایی هم ناخواسته از کوره هم در می‌رویم هر مسئله‌ای بود درون زمین بود. داوران پول نمی‌گیرند و فحش و توهین هم می‌شنوند. خوشبختانه تماشاگر نداریم ما اگر چیزی بگویم عکس داور را در اینستاگرام می‌گذارند و او نمی‌تواند با خانواده‌اش هم بیرون برود. الان سنم بالا رفته و از داوران بزرگتر هستم و باید خویشتنداری کنم. من دیشب شمع 49 سالگی را فوت کردم و باید بیشتر خویشتنداری کنم و از خلیفه و نظری هم تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص کیفیت چمن مصنوعی ورزشگاه مس رفسنجان عنوان کرد: به ربیعی هم قبل از بازی گفتم چمن مصنوعی ورزشگاه فوق العاده خوب است اما برای صنعت مس بد است. انشاءالله این چمن را برای پیشکسوتان بگذارید تا آنها بازی کنند.
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته چهارم/ اولین برد تراکتور و حسرتی که بر دل مس ماند جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
انتهای پیام/
منبع: تسنیم


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مداحی جانسوز احمد واعظی در شب شهادت حضرت زهرا(س) در جوار مزار حاج قاسم + فیلم

سرمربی جدید گل ریحان البرز انتخاب شد

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی و دستباف؛ تشخیص تابلو فرش دستباف از ماشینی

جدول پخش مدرسه تلویزیونی یکشنبه 28 دی 99 در تمام مقاطع تحصیلی

بانوی هنرمند لرستانی با 40 سال سابقه در بافت قدیمی‌ترین دست بافت‌ها + فیلم

آمارآسیب‌های اجتماعی در رفسنجان نگران کننده است/ رونمایی از سند راهبردی آسیب های اجتماعی رفسنجان

ترویج فعالانه کتابخوانی در فضای مجازی توسط کانون های مساجد کرمان

عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه (س) در بیت‌الزهراء کرمان+تصاویر

غربت بیت‌الزهرای حاج قاسم در شب شهادت حضرت زهرا (س) به روایت تصویر

عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه (س) با حضور خانواده سردار دلها در بیت‌الزهراء کرمان+تصاویر

برنامه سه هفته لیگ بیستم و دو بازی معوقه پرسپولیس

کرونا یک کرمانی دیگر را به خانه آخرت فرستاد

عکس/ تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌ها

برگزاری ویژه برنامه های «جان نبی» در منطقه 3

بازدید مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران از روند اجرای طرح محله

زیست پذیری، اولویت تهران است

یارانه سود بانکی شامل نوسازی بافت‌های فرسوده کدام محلات تهران می‌شود؟

ستاد استانی کرونا در کرمان؛ از ممنوعیت تجمع در شهرهای آبی و زرد تا اختیاری بودن حضور دانش‌آموزان در کلاس درس

معرفی کارخانه بلوک سبک بتن آلوکا در تبریز

توسعه گلباف در کرمان

تساوی گل گهر و عقاب تهران در دیداری دوستانه

اهدای خون مداحان اهل بیت و هیئتی‌های کرمان

توقف شاگردان قلعه‌نویی مقابل عقاب تهران

ازدحام جمعیت برای پر کردن کپسول گاز در رودبارجنوب + فیلم

ورود پرسپولیس و یحیی به 33 روز سرنوشت‌ساز

توقف شاگردان قلعه‌نویی مقابل عقاب تهران/ زمان بازگشت گل گهر به سیرجان مشخص شد

دستگاه اجرایی، قضائی و نمایندگان مردم کرمان هماهنگ و همراه هستند

طرحی که 30سال به حال خود رها شد/میلیون‌ها لیتر آب و زمین‌های تشنه

تساوی گل‌گهر مقابل حریف دسته دومی

آرمین لاشت جانشین مرکل کیست؟

«مختاری» شهردار رفسنجان شد

طوفان در راه کرمان/کرونا یک کرمانی را به خانه آخرت فرستاد /تیم وزنه برداری مس رفسنجان، نایب قهرمان لیگ برتر شد

مجلس تعزیه شهادت حضرت زهرا (س) در روستای ده زیار کرمان برگزار شد

کرمانی ها و سپاهانی ها دربی امیدها را بردند

عزم ملی برای تولید واکسن ایرانی کرونا مایه افتخار کشور است

قصاص، فرجام عشق مرد متأهل به دختر جوان

جزئیات قتل بی رحمانه مادر توسط دو فرزندش

خروج 850هزار مهاجر افغان از ایران

بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور از امروز

نمکی: جلوی ورود مسافر به شمال را بگیرید

پشت‌پرده بازداشت شهرداران منطقه 2 و 8 تهران

واکسن تولید مشترک پاستور سال آینده می‌آید

توضیح درباره تذکر کتبی استاندار کرمان به مدیران دستگاه‌های اجرایی

اجرای فاز جدید مقابله محله محور با کرونا در منطقه 6

اجرای سوگواره فاطمی در محلات منطقه 2

طرح نگهداشت شهر به شکل فوریتی

برگزاری ویژه برنامه های «جان نبی»

سند تحول قضایی چشم انداز وضعیت دستگاه قضایی کشور در سال 1402 است

صیانت از کارکنان دستگاه قضایی از اصول سند تحول قوه قضاییه است

معاون استاندار: وضعیت کرونا در کرمان شکننده است