کرمان رصد

آخرين مطالب

سرمربی قهرمان لیگ دسته اول فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا؛

ربیعی: باور داشتم که امسال کار بزرگی انجام خواهیم داد/ مس لایق حضور در لیگ برتر بود ورزشي

ربیعی: باور داشتم که امسال کار بزرگی انجام خواهیم داد/ مس لایق حضور در لیگ برتر بود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - سرمربی مس رفسنجان گفت: هدف گذاری باشگاه این بود که رتبه تک رقمی کسب کند اما این باور را داشتم که امسال کار بزرگی انجام خواهیم داد و این موضوع را هم به بازیکنانم انتقال دادم.

محمد ربیعی در گفت‌و گو با ایسنا درخصوص موفقیت مس رفسنجان و صعود این تیم به لیگ برتر اظهار کرد: زملانی که هدایت مس را به عهده گرفتم فقط دو هفته تا شروع مسابقات باقی مانده بود اما با این حال کل تیم را تغییر دادم و سعی کردم بازیکنانی را انتخاب کنم که با ایده های ذهنی‌ام همخوانی داشته باشند. ممنونم از بازیکنانم که دعوت مرا لبیک گفتند و در تیم حضور پیدا کردند. به هر حال کار را شروع کردیم.
این باور را داشتم که امسال کار بزرگی انجام خواهیم داد
او ادامه داد: هدف گذاری باشگاه این بود که رتبه تک رقمی کسب کند اما این باور را داشتم که امسال کار بزرگی انجام خواهیم داد و این موضوع را هم به بازیکنانم انتقال دادم. خداراشکر این باور کم کم در همه شکل گرفت و قهرمان نیم فصل شدیم. بعد از این که قهرمان نیم فصل شدیم، صحبت هایی با باشگاه داشتم که در نهایت هدف هایمان را تغییر دادیم. از در هدف اول که رتبه تک رقمی بود گذشتیم و سریعا در هدف دوم را باز می کردیم. با مساعدت دکترسعد محمدی رییس محترم صنایع ملی مس ایران و آقای زین الدینی مدیرعامل باشگاهمان هدف گذاری تغییر کرد و خدا را شکر کل نیم فصل دوم را با ثبات در رتبه اول جدول قرار داشتیم و در نهایت هم دو هفته زود تر صعودمان را قطعی کردیم و یک هفته زود تر قهرمان شدیم.
حق مس رفسنجان صعود به لیگ برتر بود
سرمربی مس رفسنجان درباره عوامل صعود مس رفسنجان به لیگ برتر گفت: من خیلی تلاش کردم هسته ارتباطی قوی بین مدیران، بازیکنان و کادرفنی ایجاد کنم و این هسته خیلی به ما کمک کرد و ارتباط بسیار خوبی به وجود آمد. این مساله نقش بسیار زیادی روی موفقیت تیم ما داشت. خیلی بلد نیستم الکی موفقیت تیمم را برجسته کنم و فکر می کنم کسانی که تیممان را دیدند بهتر می توانند تیم را قضاوت کند. اما به هر حال این نکته خیلی برای من مهم است و آن هم این مساله است که همه اذعان کردند که حق مس رفسنجان صعود به لیگ برتر بود. از کلیه هواداران، تیم ها، مربی ها و مدیران باشگاه ها تشکر می کنم که تیم مس را اینگونه توصیف کردند و خستگی از تن من بیرون رفت. خوشحالم تیم من را لایق و قابل احترام دانستند.
تجربه چند ساله حضورم در لیگ دسته اول به من و مس رفسنجان کمک کرد
او ادامه داد: سال گذشته در آلومینیوم اراک بودم و تلاش کردم چارچوب آن تیم را عوض کنم و حرکتی شروع کردم که به هر حال نتوانستم بیشتر از نیم فصل در آن تیم ادامه دهم اما خوشحالم که دوستان دیگری که آمدند و در آنجا کار کردند شرایط تیم را به گونه ای پیش بردند که اکنون مدعی صعود به لیگ برتر هستند. حرکت سال گذشته من در این تیم ادامه پیدا کرد و از این بابت خوشحال هستم. سال قبلش هم در بادران این اتفاق افتاد و تا آخرین روز مدعی صعود بودیم. آنجا هم خوب شروع کردیم و خوب در لیگ بازی کردیم اما به هر حال در طول فصل اتفاقاتی می تواند رخ دهد که روندتان آنطور که می خواهید پیش نمی رود. در نیم فصل دوم مادرم فوت کرد و در آن مقطع از لحاظ روانی ضربه خوردم اما تجربه چند ساله حضورم در لیگ دسته اول به من و مس رفسنجان کمک کرد تا این عملکرد خوب را ارائه دهیم.
اگر مشکلی برای درخواست های من نباشد با افتخار درخدمت مردم رفسنجان هستم
ربیعی در پاسخ به این سوال که برای همراهی مس در لیگ برتر با مدیران این تیم به توافق رسیده است؟ گفت: از آذر ماه سال گذشته باشگاه طرح تمدید قرارداد را با من مطرح کرد و این مساله دو سه ماهی طول کشید تا در اسفند ماه به صورت رسمی تمدید قرارداد کردیم اما با توجه به نزدیک شدن به بازی های لیگ برتر باید جلسه ای با مدیران مس داشته باشیم. با اینکه قرارداد رسمی دارم اما خواسته هایی دارم و واقع بینانه به این موضوع نگاه می کنم. دوست دارم زحمتی که کشیدیم به راحتی بر باد نرود. حضور در لیگ برتر برای تیمی که به تازگی به این تیم صعود کرده مولفه هایی دارد و این مولفه ها باید درست تعریف شود و از نظر من خیلی مهم واقع بینانه و با دقت جلو برویم. اگر مشکلی برای درخواست های من نباشد با افتخار درخدمت باشگاه و مردم رفسنجان هستم. در غیر این صورت وظیفه ام را به درستی انجام دادم و آنچه که مصلحت باشد خداوند برای بندگانش اجابت می کند.
او در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای حضور ثابت در لیگ برتر دارید، عنوان کرد: تیم هایی که از رده های پایین تر به بالاتر می روند، همیشه دغدغه های خود را دارند. اول هدف باید تثبیت حضور در لیگ برتر باشد و در مرحله بعدی به دنبال کسب رتبه خوب باشیم. باید ساعت ها و روزهای زیادی بررسی، برنامه ریزی و در نهایت عملیاتی کنیم. فعلا باید بازی هفته آخرمان را انجام دهیم و بعدش در این باره باید تصمیم گیری کنیم.
سعد محمدی جزو معدود مدیران صنعتی کشور است که کاملاً مشرف به فوتبال است
سرمربی مس رفسنجان درباره تاثیر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل صنایع مس در صعود این تیم گفت: او جزو معدود مدیران صنعتی کشور است که کاملاً مشرف به فوتبال است. از هفته پنجم که جلسه خصوصی با هم داشتیم ، نهایت دقت و حمایت را چه مادی و چه معنوی را برای تیم ما داشته است. صنایع مس لایق حضور در لیگ برتر است و از زحمات همه مدیران گروه صنایع مس تشکر می کنم. همینطور آقای زینی الدینی مدیرعامل تیم مان که واقعا مدیرعامل همگامی با من بودند و در تمامی موارد با من جلو آمدند. تمامی کارهایی که در مس رفسنجان صورت گرفته با تلاش او همراه بوده است.
او ادامه داد: این خیلی مهم است که یک مدیرعامل با ایده آل های سرمربی اش جلو بیاید. در بحث های مدیریتی، اجرایی و فنی این مساله بسیار مهم است و باید بگویم تعامل خوبی بین ما و آقای زین الدینی و آقای سعد محمدی بود که خدا را شکر در نهایت منجر به صعودمان به لیگ برتر شد.
خوشبین‌ترین هوادرانمان هم فکر نمی‌کردند که تیمشان به لیگ برتر صعود کند
ربیعی اضافه کرد: مس رفسنجان یک تیم متوسط بود که شاید خوشبین ترین هوادرانمان هم فکر نمی کردند که در فصل جاری تیمشان به لیگ برتر صعود کند. از دیگر تیم های مدعی انتظار صعود داشتند ولی هیچکس از مس رفسنجان این انتظار را نداشت. امسال در رفسنجان سعی کردیم چندین کار سخت افزاری انجام دهیم و کار های خوبی انجام دادیم. رکوردهای لیگ یک را شکستیم و بیشترین امتیازگیری، بیشترین تعداد برد، بیشترین گل زده و بیشترین تفاضل گل را هم به دست آوردیم که این یک دستاورد بزرگ بود. تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان هم اکنون در فینال مسابقات لیگ برتر قرار دارد و معلوم است در مدیریت کار درست پیش می رود و تعامل خوبی که برقرار شده است باعث شور و نشاط شده است.
صنایع مس می‌تواند یک تیم در قواره نماینده ایران در آسیا داشته باشد
او با بیان اینکه رفسنجان به شهدای فاتحان اروند شهره است، عنوان کرد: خوشحالم که این اتفاق برای مردم نجیب و شریف رفسنجان افتاده است و امیدوارم از اینجا به بعد با دقت و حساسیت بسیار خاصی از این اتفاق بزرگ پاسداری کنند و ان‌شاءالله تیم مس رفسنجان هم سال ها در لیگ برتر تیم داری کنند و یک روز هم شاهد این باشیم که باتوجه به تجربه قبلی، صنایع مس نمایندگانی در جام باشگاه های آسیا داشته باشد. قطعا با تدوین یک برنامه صحیح قطعا این پتانسیل در اینجا وجود دارد که صاحب یک تیم آسیایی باشد چرا که قبلاً هم این تجربه را دارد. با برنامه بلند مدت تیم های صنایع مس می توانند یک تیم در قواره نماینده ایران در آسیا داشته باشد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قدردانی از شرکت هواپیمایی کیش

پایبندی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به الزامات و ملاحظات محیط زیستی

پاسخ نمایندگان زرند و تبریز در خصوص دریافت دنا

لزوم آمادگی صددرصدی پایگاه های مدیریت بحران تهران

مس یک مهاجم دیگر جذب کرد

تکلیف نخاله های ساختمانی چیست؟

گلدان جای مخازن زباله را در شهرک والفجر گرفتند

روحانی: عده‌ای کنار ننشینند و فقط راه و چاره بدهند

انبار ضایعات در شرف آباد آتش گرفت

شمار فوتی‌های کرونا در کرمان به 827 نفر رسید

44 کیلومترمسیر دوچرخه سواری در شمال تهران احداث می شود

پیش بینی می شود رزم حسینی با رای قابل قبولی وزیر صمت شود/سوابق رزم حسینی برجسته است

ارتقای آمادگی ورزشکاران منطقه سه در شرایط بحرانی

شریعتمداری خبر داد: اختصاص ١٠ هزار میلیاردریال برای همسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد

سفر ظریف به مسکو به درخواست پاریس است

هشدار درباره وقوع اعتراض‌هایی شبیه آبان 98

فرماندار شهربابک: تعطیلی اماکن ورزشی موجب رشد آسیب‌های اجتماعی می‌شود

آخرین وضعیت مهران رجبی در بیمارستان، پس از ابتلا به کرونا

رئیس کمیسیون صنایع مجلس فردا به کرمان سفر می‌کند

سفر رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس به کرمان

تفرجگاه 50 هکتاری قائم میعادگاه سفیران دوچرخه سوار شد

فریاد‌های داماد عصبانی: مردم، من آدم کشتم

تخم‌مرغ در صدر افزایش قیمت کالا‌ها

اجرای پروژه های اولویت دار و تحقق محور حوزه خدمات شهری در مناطق 22گانه

اجرای طرح هر خانه شهید یک حسینیه در محله های شمال شرق تهران

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 2 مهر 99

وزیر اقتصاد: برخی دنبال بُزخری سهام مردم هستند

قالیباف سِمت جدید گرفت

افتتاح 30 هزار میلیارد تومان طرح در 3 شهرستان استان کرمان

حفاری غیرمجاز بیخ گوش میراث فرهنگی/ غارتگران در کمین آثار تاریخی

بستری شدن 39 کرونایی در بیمارستان‌های کرمان / 6 نفر جان باختند

امروز توسعه دوچرخه سواری نیاز شهر است

پرداخت بیش از 280 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در مازندران

بسیج کلیه امکانات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت خدمت رسانی به مردم سیل زده گیلان

درجلسه مجمع عمومی صورت گرفت : تقدیرشریعتمداری از بانک رفاه کارگران

جزئیات حادثه آتش‌سوزی در کارخانه میهن

حج عمره به صورت تدریجی از سرگرفته می‌شود

راه‌اندازی گشت ارشاد کرونا در اصفهان

غار قلعه کرد استان قزوین سومین زایشگاه دو گونه خفاش بال خمیده کمرنگ و خفاش گوش موشی در ایران

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه 5

همایش روز جهانی بدون خودرو با رعایت پروتکل های بهداشتی در منطقه 16

افتتاح 30 هزار میلیارد تومان پروژه صنعتی و معدنی طی سال جاری در استان کرمان

نیاز استان کرمان به 750 میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی برای اجرای پروژه‌های پیشران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 مهر 99

عیسی کلانتری: جنوب شرق تهران بهترین گزینه برای انتقال آرادکوه است/ هنوز مدیران کشور به محیط زیست باور جدی ندارند

طرح ساماندهی میادین شهری در کمیسیون ماده پنج

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان: آماده شناسایی نیازمندی ها و ارائه اقلام ضروری برای سیل‌زدگان هستیم

ثبت نام 9 هزار و 244 کارگر هرمزگانی در طرح ملی مسکن

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان: 26 درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است

آموزش نزدیک به 5 هزار نفر برای مقابله با کرونا در کیش