کرمان رصد

آخرين مطالب

تلاش فدراسیون اجرای عدالت در برگزاری مسابقات فوتبال است ورزشي

تلاش فدراسیون اجرای عدالت در برگزاری مسابقات فوتبال است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور با اشاره اهمیت مسابقه مس کرمان و آلومینیوم اراک در هفته 33 این رقابت‌ها گفت: تلاش فدراسیون فوتبال برای اجرای عدالت بیشتر در بازی‌های جام آزادگان متمرکز شده است.

فریبرز محمودزاده شامگاه جمعه در نشست خبری از بازی تیم فوتبال مس کرمان و آلومینیوم اراک در هفته 33 رقابت های لیگ آزادگان به عنوان بازی سال نام برد و افزود: با وجود رقابت‌های حساس و مهم لیگ برتر، سه داور برتر ایران، به عنوان کوبل داوری بازی این هفته مس کرمان و آلومینیوم اراک انتخاب شدند.
وی اظهار داشت: مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با توجه به حساسیت بازی سال و درک مدیریتی این بازی را چنان مهم دیدند که بهترین کوبل داوری را به این بازی آوردند که جزو سه داور برتر ایران و رییس کمیته داوران و مدرس AFC هستند.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور ادامه داد: بازی مس کرمان و آلومینیوم اراک در شرایط کرونا با پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و حضور رییس حراست اداره کل ورزش و جوانان و معاون فدراسیون و رییس هیات فوتبال استان کرمان نشان می دهد که این بازی در بالاترین سطح پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و تمامی مسئولان برگزاری در اینجا حضور دارند.
محمودزاده بیان داشت: رسانه ها کمک کنند که در روند برگزاری مسابقات تعبیر منفی نشوند زیرا هنوز تکلیف قهرمانی مشخص نیست و سازمان لیگ با دادن اهمیت به بازی ها کار را با حساسیت دنبال می کند.
وی افزود: یک بازی سال نیز این هفته در بندر انزلی برای سقوط تیم ها داریم و مسئول حراست سازمان لیگ در انزلی حضور دارند و همزمان در چند جبهه تلاش می کنیم.
هواداران در خیابان‌های اطراف ورزشگاه باهنر کرمان تجمع نکنند
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور با اشاره به بازی 2 تیم مس کرمان و آلومینیوم اراک در هفته 33 رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور گفت: بازی فردا از 2 کانال تلویزیونی پخش می شود لذا مردم و هواداران با وجود تعصب به تیم شهرشان به هیچ عنوان در خیابان های اطراف ورزشگاه تجمع نکنند.
وی عنوان کرد: شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه شهید باهنر کرمان وجود ندارد و این بازی با شدیدترین پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و در این زمینه نیروهای انتظامی و حراستی مانع هرگونه تجمع می شوند.
زمان نقل و انتقالات سال آینده به تیم‌ها آسیبی نمی‌زند
محمودزاده با اشاره به طولانی شدن زمان برگزاری رقابت های لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال کشور و زمان برگزاری جام باشگاه‌های آسیا افزود: نقل و انتقال پس از پایان فصل به‌گونه‌ای تنظیم می‌شود که تیم‌های حاضر در لیگ برتر و دسته یک فوتبال کشور آسیب نبینند.
وی ادامه داد: پایان نقل و انتقالات به گونه‌ای طراحی می‌شود که به هفته نخست فصل آینده برخورد می‌کند تا تیم های حاضر در لیگ برتر و دسته یک فوتبال کشور بتوانند تیم خود را ببندند و لیگ های کشور سالها مدیریت شده و پس از جام باشگاه های آسیا زمان نقل و انتقالات کشور درنظر گرفته می‌شود و جلسات کارشناسی به گونه ای طراحی می شود که نمایندگان ایران در رقابت های جام باشگاه های آسیا منتفع شوند و بیشترین نفع را ببرند.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور اضافه کرد: بازی‌های بین المللی المپیک یکسال به علت پیش بینی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا عقب افتاده و تا این لحظه لیگ‌های آینده کشور با توجه به پروتکل های بهداشتی و به ترتیب امسال و یا قویتر دنبال می شود.
وی افزود: در تعاملی که با فدراسیون فوتبال و وزارت بهداشت داشتیم لیگ‌های ایران با رعایت پروتکل های بهداشتی، کمترین آسیب را از شرایط کرونا می‌بینند و از زمان آغاز تا پایان مسابقات اظهار نظری در خصوص حضور یافتن یا نیافتن تیم ها نمی کنیم.
خبرنگاران حساسیت رقابت‌های فوتبال را بروز می‌دهند
محمودزاده ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: رسانه‌ها پل ارتباطی ما، مردم و هوادارن هستند و یار دوازدهم هوادار و خبرنگار است و اگر خبرنگار نباشد، اهمیت و حساسیت رقابت ها بروز داده نمی شود و این پل ارتباطی برقرار نمی‌شود.
وی یادآور شد: استان کرمان ظرفیت بسیاری برای فوتبال دارد و هیات فوتبال این استان به باشگاه‌ها و رسانه‌ها در راستای رشد و پیشرفت فوتبال کمک بسیاری کرده است.
طولانی‌شدن زمان لیگ دسته یک امسال دلیل شیوع کرونا
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور تصریح کرد: لیگ دسته یک به آزادگان مزین شده و نام‌گذاری آن به تلاش های دوران دفاع مقدس برمی گردد و افتخار می کنم که مسئولیت برگزاری این لیگ را برعهده دارم و لیگ دسته یک فوتبال کشور از روز 26 مردادماه 98 آغاز و هفته آینده در روز 26 مرداد 99 به اتمام می رسد که یک سال و یک روز به علت کرونا به طول انجامید.
وی افزود: آغاز و پایان لیگ دسته یک فوتبال کشور در روز آزادسازی آزادگان جنگ تحمیلی انتخاب شده است و تیم فجر سپاسی به نام یک شهید مزین شده و علی قرایی ریاست هیات فوتبال استان کرمان از خانواده شهدا است که ما به این شهدا و آزادگان مدیونیم.
محمودزاده بیان داشت: روند ماراتن گونه لیگ دسته یک فوتبال کشور همکاری تمامی تیم ها را می طلبد و برخی لیگ ها در پروسه اجرایی خود تنش هایی دارند و لیگ یک اوج همکاری 18 باشگاه رقم خورد.
وی گفت: 32 هفته از لیگ دسته یک فوتبال کشور با فراز و فرود بسیار گذشت و همه عوامل برگزاری تلاش بسیاری برای برگزاری مطلوب آن کردند و هیات فوتبال استان کرمان، اداره کل ورزش و جوانان و نیروی انتظامی دوشادوش باشگاه ها و رسانه ها به عنوان ضلع چهارم در عرصه دیداری و نوشتاری تلاش کردند.
ابتلای 10 بازیکن فجر سپاسی شیراز به کرونا
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور عنوان کرد: 2 هفته قبل نقطه عطفی در لیگ دسته یک کشور داشتیم و تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با 10 تست مثبت کرونا روبرو شد و مسئولان فدراسیون نشان دادند که فوتبال فقط مربوط به لیگ برتر نیست و با استقرار نیروهای خود در شیراز، هزینه های آزمایشات را پرداخت کردیم.
وی افزود: این اقدام فدراسیون موجب شد با وجود ابتلا و آزمایش مثبت 10 بازیکن فجر سپاسی به کرونا، بازی های لیگ دسته یک متوقف نشود زیرا سازمان لیگ از این تیم حمایت کرد و نشان داد که نظم بازی های لیگ آزادگان بسیار مهم است و نباید در آن خللی وارد شود.
محمودزاده گفت: بازی های لیگ دسته یک فوتبال کشور در عرصه برگزاری با اعزام گروه های داوران، ناظران و امور اجرایی تاکنون به بهترین نحو برگزار شده است.
2 تیم فوتبال مس کرمان و آلومینیوم اراک در هفته 33 رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور شامگاه شنبه مقابل یکدیگر صف آرایی می‌کنند.
برچسب‌ها
فوتبال فریبرز محمودزاده ویروس کرونا کرمان مس کرمان سازمان لیگ فوتبال


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

توزیع یک وعده غذای گرم با هدف بهبود تغذیه کودکان مناطق محروم و روستایی استان مرکزی

ارائه تسهیلات 6 میلیارد ریالی به تعاونی‌های تولید کننده ماسک و پوشاک بیمارستانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از پیش بینی بیش از 47 هزار فرصت شغلی خبر داد

بیش از 115 میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

راه‌اندازی کانون خلاقیت در مراکز فنی و حرفه‌ای زنجان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عرصه ایجاد فضایی شفاف، موفق ترین وزارتخانه است

نقش رسانه های ارتباط جمعی در گسترش فرهنگ تعاون حائز اهمیت است

17 تعاونی برتر استان سمنان تجلیل شدند

تعداد بازداشتی‌ های شهرداری بوشهر به 18نفر رسید

کرمان توان تامین برخی از کالاهای صادراتی به بنگلادش را دارد

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 30 شهریور 99

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 شهریور 99

رهایی 14 محکوم از چوبه دار در کرمان

از موضوع انشا درباره تهران تا مسابقه عکس درختان خاص

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در قلب طهران

«مهمات» به  فرهنگسرای امام (ره) رسید

از لیزریوم برج میلاد تا ایستگاه های سلامت

از تصمیم گیری درباره سه شنبه ها تا ماجرای استخدام ها در شهرداری

تمثال نخستین شهید ناجای کرمان در دوران مقدس رونمایی شد

بازداشت 105نفر به دلیل انتشار محتوای غیراخلاقی

بازار تخم‌ مرغ تا 3 روز آینده متعادل می‌ شود

دفاعیات سعید مرتضوی در دادگاه رد شد

بهزاد فراهانی: پول ندارم که به دیدن گلشیفته بروم! گلشیفته را سانسور کردند

دپوی 190 کیلویی تریاک در راین

عکس/ حرکت نمادین کاروان اسرای کربلا به شهر شام

اجرای 5 هزار تن آسفالت در معابر مرکزی تهران

ارشد نظامی: نیروهای مسلح ایران در اوج اقتدار هستند

ورزش در خانه 35

نماینده ولی فقیه در استان: شاهد ارتقای امنیت در کرمان هستیم

امام جمعه: شاهد ارتقای امنیت در کرمان هستیم

سرمایه گذاری حلقه مفقوده روابط تجاری ایران و بنگلادش است

رزم حسینی گزینه اصلی وزارت صمت

دلیل افزایش قیمت مسکن از زبان وزیر راه

قالیباف: ترامپ و بایدن هیچ تفاوتی با هم ندارند

برنامه مدیریت جامع تالاب گندمان تصویب شد

اولین همایش ملی تنوع زیستی در گام آخر، نتایج داوری اعلام شد

زمان تغییر ساعت رسمی کشور

2 تن مواد غذایی فاسد در عنبرآباد کشف شد

وقوع زمین‌لرزه در استان کرمان

رفع گلوگاه سیلابی کانال سیل برگردان غرب

بازنگری طرح تفصیلی با اصلاح فرآیندها و بخشنامه‌های آسیب‌زا

رییس اتاق بازرگانی: کرمان ظرفیت تامین کالاهای وارداتی بنگلادش را دارد

بهره برداری از 22 سمن سرا در 22 منطقه

کسی از کودکان افغان خبر ندارد

بازنگری و اصلاح طرح طبقه‌بندی مشاغل شهرداری تهران

نمایشگاه شهدای تامین اجتماعی کرمان در دفاع مقدس گشایش یافت

95 درصد تجارت و سرمایه گذاری در بنگلادش توسط بخش خصوصی انجام می شود

آموزش های مهارتی در البرز بر اساس کسب و کارهای اولویت‌دار ارائه می شود

استان رنجان رتبه سوم میزان ثبت‌نام کنندگان تسهیلات کرونایی کشور را کسب کرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی منصوب شد