کرمان رصد

آخرين مطالب

تجاری سازی فضاهای آموزشی در کرمان 41 میلیارد تومان درآمد ایجاد کرد سياسي

تجاری سازی فضاهای آموزشی در کرمان 41 میلیارد تومان درآمد ایجاد کرد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تجاری سازی فضاهای آموزشی این استان طی سه سال اخیر 41 میلیارد و 150 میلیون تومان درآمد اختصاصی برای آموزش و پرورش ایجاد کرده است.

احمد اسکندری نسب روز چهارشنبه در دیدار با استاندار کرمان افزود: بر اساس آیین نامه اجرایی بند (هـ) تبصره (9) قانون بودجه سال نود و شش، 184 واحد تجاری با متراژی بالغ بر 16 هزار و 750 متر مربع به منظور ساماندهی و بهینه سازی کاربری بخشی از املاک و فضاهای آموزشی با رعایت ملاحظات آموزشی و تربیتی در راستای خلق در آمد پایدار احداث شده و یا در حال ساخت است.
وی افزود: تجاری سازی فضاهای آموزشی در استان کرمان طی سه سال اخیر بیش از 41 میلیارد و 150 میلیون ریال برای آموزش و پرورش استان درآمد اختصاصی ایجاد کرده است.
آموزش و پرورش شهرستان جیرفت، پیشتاز تجاری سازی در استان کرمان
اسکندری نسب از ساخت 47 واحد تجاری در شهرستان جیرفت با تغییر کاربری پنج فضای آموزشی به متراژ هزار و 272 مترمربع خبر داد و بیان کرد: تجاری سازی فضاهای آموزشی در جیرفت سالانه درآمدی بالغ بر 2 میلیارد و 650 میلیون تومان برای آموزش و پرورش این شهرستان آورده داشته است.
وی از ساخت و بهره برداری از 18 واحد تجاری در شهرستان بافت، 13 واحد تجاری در شهرستان سیرجان،12 واحد تجاری در شهرستان زرند، 2 واحد تجاری در شهرستان راور، هشت واحد تجاری در شهرستان شهربابک، 9 واحد تجاری در شهرستان عنبرآباد، هفت واحد تجاری در شهرستان بردسیر، چهار واحد تجاری در شهرستان نرماشیر خبر داد.
اسکندری نسب گفت: عملیات ساخت پنج واحد تجاری در شهرستان رابر، هشت واحد تجاری در شهرستان قلعه گنج، سه واحد تجاری در منطقه راین و 20 واحد تجاری در شهر کرمان بلوار جمهوری اسلامی آغاز شده و تا پایان سال 99 به بهره برداری خواهد رسید.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش استان کرمان در چند سال اخیر تجاری سازی فضاهای آموزشی دارای قابلیت تجاری را به منظور ایجاد درآمد پایدار بر اساس مجوز های قانونی از مهمترین راهبردهای خود قرار داده خاطر نشان کرد: در همین راستا بیش از پنج کیلومتر زمین دارای موقعیت بر تجاری در فضا های آموزشی شناسایی شده که قابلیت ساخت بیش از 800 واحد تجاری دیگر را دارد لذا به علت کمبود منابع مالی و عدم استقبال بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این حوزه با مشکلی جدی مواجه هستیم که همکاری نهادهای دولتی را در زمینه تحقق این مهم می طلبد.
رشد سه برابری جذب مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش استان کرمان در سال 98
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: جذب مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش استان کرمان با جذب بیش از 95 میلیارد تومان از محل کمک های خیرین رشد سه در سال 98 نسبت به سال 97 داشته است.
اسکندری نسب افتتاح و کلنگ زنی 302 مدرسه در قالب هزار و 345 کلاس درس در 2 سال گذشته در استان کرمان خبر داد و افزود: اجرای طرح ملی آجر به آجر نقش موثری در بروز رسانی و استاندارد سازی فضاهای آموزشی دارد.
وی با بیان اینکه تکریم معلم بخش مهمی از راهبرد اصلی آموزشی و پرورش استان کرمان و لازمه مدیریت منابع و مدرسه پویاست خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش در راستای تحقق این مهم اقدامات موثری را از محل جذب مشارکت های مردمی و در آمد های اختصاصی در زمینه راه اندازی، ساخت، تجهیز ، بروز رسانی و استاندارد سازی مراکز آموزشی رفاهی و کلینیک های پزشکی ویژه فرهنگیان در چند سال اخیر انجام داده است.
وی اظهار داشت: راه اندازی، بروز رسانی و ساخت مراکزآموزشی رفاهی و کلینیک های پزشکی فرهنگیان مهمترین راهبرد آموزش و پرورش استان در راستای تکریم معلم است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: راه اندازی، بروز رسانی و ساخت مراکزآموزشی رفاهی و کلینیک های پزشکی فرهنگیان مهمترین راهبرد آموزش و پرورش استان در راستای تکریم معلم است.
وی از ساخت و تجهیز کلینیک فرهنگیان شهرستان جیرفت با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان از محل جذب مشارکت های مردمی خبر داد و افزود: در همین راستا کلینیک فرهنگیان کرمان به دستگاه های پیشرفته سنوگرافی، ماموگرافی و رادیولوژی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان از محل در آمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان تجهیز شده است.
وی راه اندازی و ساخت مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان سیرجان با مساحت هزار و 200 متر مربع، دارای 12 باب سوئیت، ظرفیت پذیرش بیش از 50 نفر، دارای رستوران و تالار پذیرایی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان را از دیگر اقدامات آموزش و پرورش استان در راستا تکریم معلم دانست.
اسکندری نسب گفت: مرکز کپری آموزشی رفاهی فرهنگیان قلعه گنج با زیربنای هزار و 300 متر مربع دارای 12 سوئیت و ظرفیت پذیرش بیش از 80 نفر با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان از محل در آمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان در حال ساخت است و مهر ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان جیرفت دارای 22 سوئیت، مجهز به سالن کنفرانس، رستوران و سالن اجتماعات با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از محل درآمدهای اختصاصی استان و جذب مشارکت های مردمی در چند سال اخیر ساخته شده و به بهره برداری رسیده است.
اسکندری نسب از راه اندازی و تجهیز مراکز آموزشی رفاهی فرهنگیان در شهرستان های بافت و فاریاب و منطقه شهداد با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان از محل در آمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان نیز خبر داد.
وی افزود: با بیان اینکه استاندارد سازی، تجهیز و بروز رسانی میهمانسرای فرهنگیان کرمان (هتل آسمان) با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و دویست میلیون تومان از محل در آمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان در چند سال اخیر انجام شده است.
اسکندری نسب از ساخت و افتتاح فاز سوم خانه معلم کرمان با اعتباری بالغ و یک میلیارد و 500 میلیون تومان خبر داد و بیان کرد: عملیات ساخت تالار خانه معلم کرمان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد 500 میلیون تومان از محل در آمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان آغاز شده است و مهر ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
باشگاه پیشکسوتان فرهنگی در شهرستان های کرمان و سیرجان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 400 میلیون تومان در راستای تکریم معلم تجهیز و راه اندازی شده است.
برچسب‌ها
خبرگزاری جمهوری اسلامی کرمان وزارت آموزش و پرورش


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قدردانی از شرکت هواپیمایی کیش

پایبندی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به الزامات و ملاحظات محیط زیستی

پاسخ نمایندگان زرند و تبریز در خصوص دریافت دنا

لزوم آمادگی صددرصدی پایگاه های مدیریت بحران تهران

مس یک مهاجم دیگر جذب کرد

تکلیف نخاله های ساختمانی چیست؟

گلدان جای مخازن زباله را در شهرک والفجر گرفتند

روحانی: عده‌ای کنار ننشینند و فقط راه و چاره بدهند

انبار ضایعات در شرف آباد آتش گرفت

شمار فوتی‌های کرونا در کرمان به 827 نفر رسید

44 کیلومترمسیر دوچرخه سواری در شمال تهران احداث می شود

پیش بینی می شود رزم حسینی با رای قابل قبولی وزیر صمت شود/سوابق رزم حسینی برجسته است

ارتقای آمادگی ورزشکاران منطقه سه در شرایط بحرانی

شریعتمداری خبر داد: اختصاص ١٠ هزار میلیاردریال برای همسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد

سفر ظریف به مسکو به درخواست پاریس است

هشدار درباره وقوع اعتراض‌هایی شبیه آبان 98

فرماندار شهربابک: تعطیلی اماکن ورزشی موجب رشد آسیب‌های اجتماعی می‌شود

آخرین وضعیت مهران رجبی در بیمارستان، پس از ابتلا به کرونا

رئیس کمیسیون صنایع مجلس فردا به کرمان سفر می‌کند

سفر رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس به کرمان

تفرجگاه 50 هکتاری قائم میعادگاه سفیران دوچرخه سوار شد

فریاد‌های داماد عصبانی: مردم، من آدم کشتم

تخم‌مرغ در صدر افزایش قیمت کالا‌ها

اجرای پروژه های اولویت دار و تحقق محور حوزه خدمات شهری در مناطق 22گانه

اجرای طرح هر خانه شهید یک حسینیه در محله های شمال شرق تهران

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 2 مهر 99

وزیر اقتصاد: برخی دنبال بُزخری سهام مردم هستند

قالیباف سِمت جدید گرفت

افتتاح 30 هزار میلیارد تومان طرح در 3 شهرستان استان کرمان

حفاری غیرمجاز بیخ گوش میراث فرهنگی/ غارتگران در کمین آثار تاریخی

بستری شدن 39 کرونایی در بیمارستان‌های کرمان / 6 نفر جان باختند

امروز توسعه دوچرخه سواری نیاز شهر است

پرداخت بیش از 280 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در مازندران

بسیج کلیه امکانات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت خدمت رسانی به مردم سیل زده گیلان

درجلسه مجمع عمومی صورت گرفت : تقدیرشریعتمداری از بانک رفاه کارگران

جزئیات حادثه آتش‌سوزی در کارخانه میهن

حج عمره به صورت تدریجی از سرگرفته می‌شود

راه‌اندازی گشت ارشاد کرونا در اصفهان

غار قلعه کرد استان قزوین سومین زایشگاه دو گونه خفاش بال خمیده کمرنگ و خفاش گوش موشی در ایران

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه 5

همایش روز جهانی بدون خودرو با رعایت پروتکل های بهداشتی در منطقه 16

افتتاح 30 هزار میلیارد تومان پروژه صنعتی و معدنی طی سال جاری در استان کرمان

نیاز استان کرمان به 750 میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی برای اجرای پروژه‌های پیشران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 مهر 99

عیسی کلانتری: جنوب شرق تهران بهترین گزینه برای انتقال آرادکوه است/ هنوز مدیران کشور به محیط زیست باور جدی ندارند

طرح ساماندهی میادین شهری در کمیسیون ماده پنج

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان: آماده شناسایی نیازمندی ها و ارائه اقلام ضروری برای سیل‌زدگان هستیم

ثبت نام 9 هزار و 244 کارگر هرمزگانی در طرح ملی مسکن

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان: 26 درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است

آموزش نزدیک به 5 هزار نفر برای مقابله با کرونا در کیش