کرمان رصد

آخرين مطالب

«کووید1984 »زیر پای سربازان مقاومت؛

خروش سلیمانی‌ها در فضای مجازی/اسرائیل را محو می کنیم سياسي

خروش سلیمانی‌ها در فضای مجازی/اسرائیل را محو می کنیم
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - جوانان کرمانی همزمان با روز قدس در کنار مزار فرمانده خود، فریاد «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و در فضای مجازی مرزها را در هم می‌شکنند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: هر سال در صف اول راهپیمایی روز قدس مردم شهر کرمان فرمانده جبهه مقاومت را می‌دیدند، شهید سلیمانی به فرمان ولی فقیه امام خامنه‌ای پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی را بر افراشته بود و حالا این پرچم در گلزار شهدای کرمان به دست جوانان انقلابی برافراشته است.
هر چند در سال جاری مردم کرمان در صف نخست راهپیمایی روز قدس مانند سال‌های گذشته شهید حاج قاسم سلیمانی را نمی‌بینند اما در ارتفاعات مشرف بر شهر کرمان و در جوار مزار شهید سردار سلیمانی پرچم خون خواهی او را برافراشته‌اند و حذف اسرائیل از روی نقشه زمین را کمترین خونخواهی فرمانده و پرچمدار جبهه مقاومت طی سال‌های اخیر می‌دانند.

کرمان رصد


مردم دیار سردار سلیمانی آماده جان فشانی در راه ولایت هستند
امروز پرچم فلسطین و حزب الله در مزار شهدای کرمان برافراشته شده است و سرودهای حماسی پخش می‌شود، جوانان کرمانی هر چند زیر سایه کرونا امسال نمی‌توانند در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند اما با رعایت فاصله اجتماعی گرد مزار سردار سلیمانی جمع شده‌اند، لباس‌های رزم بر تن سپاه سلیمانی ست و در گلزار شهدای کرمان و مجاور ده‌ها فرمانده جبهه مقاومت که جانشان را در دفاع از مظلومان و جبهه مقاومت نثار کرده‌اند با امام خامنه‌ای پیمان می‌بندند که طبق وصیت‌نامه سردار سلیمانی آماده‌اند جانشان را برای اجرای فرمان‌های امام خامنه‌ای فدا کنند.
جوانان بسیجی کرمان با برافراشتن پرچم‌های فلسطین و حزب الله در سطح شهر کرمان نشان می‌دهند که خون سلیمانی در رگ‌ها شأن جریان دارد و پرچم جهاد و مقاومت را بر زمین نمی‌گذارند.
جوانان بسیجی کرمان با برافراشتن پرچم‌های فلسطین و حزب‌الله در سطح شهر کرمان نشان می‌دهند که خون سلیمانی در رگ‌ها شأن جریان دارد و پرچم جهاد و مقاومت را بر زمین نمی‌گذارند
استفاده از هشتک‌های مختلف با محوریت روز قدس در فضای مجازی داغ شده و #القدس_ درب_ الشهدا دست به دست می‌شود و پویش روز قدس در دیار سردار سلیمانی نیز راه اندازی شده است.
پوستر (قدس را خرمشهر دیگر می‌کنیم) نیز در هر جای شهر کرمان دیده می‌شود و مردم کرمان بار دیگر عکس سردار سلیمانی را بر شیشه اتومبیل‌های خود نصب کرده و پرچم حزب الله را در دست گرفته‌اند.
کمپین روز جهانی قدس همراه با گروه‌های مقاومت و آزادگان جهان نیز راه اندازی شده است، از سوی دیگر لشکر سلیمانی هر ساعت در سامانه راهپیمایی مجازی روز قدس افزوده می‌شوند.
عکس پروفایل کرمانی‌ها در گروه‌های اجتماعی نیز تغییر کرده و چهره سردار سلیمانی و پرچم فلسطین و حزب‌الله باز نشر می‌شود.

کرمان رصد


هم اکنون برنامه‌های روز قدس با دو محور بزرگداشت روز قدس و بزرگداشت سیدالشهدای جبهه مقاومت در حال برگزاری است.
یکی از جوانان کرمانی که پرچم فلسطین به دست گرفته است در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: هر چند امسال راهپیمایی روز قدس برگزار نشده اما جوانان روزه دار کرمانی به جنایتکاران و کودک‌کشان اسرائیلی نشان دادند که در فضای مجازی مرزها را می‌شکنند و پیام مظلومیت روز قدس را همچون پیر و مرادمان امام خمینی (ره) فریاد می‌زنیم.
هر چند امسال راهپیمایی روز قدس برگزار نشده اما جوانان روزه‌دار کرمانی به جنایتکاران و کودک‌کشان اسرائیلی نشان دادند که در فضای مجازی مرزها را می‌شکنند
یاسر ابراهیمی می‌گوید: از یک هفته قبل جوانان در مساجد شهر کرمان گرد هم آمده‌اند و برای ایجاد یک موج عظیم برعلیه رژیم غاصب اسرائیل تلاش می‌کنیم که البته با استقبال بسیار خوبی از سوی جوانان سایر کشورهای جبهه مقاومت هم مواجه شده است.
وی افزود: ما در روز قدس منتظر شنیدن بیانات امام خامنه‌ای هستیم تا همچون سردار سلیمانی که روی سنگ مزارش نوشته شده سرباز ولایت ما هم پرچم ولایتمداری را در دست گیریم و از مردم مظلوم فلسطین و کشورهای مظلوم منطقه دفاع کنیم.
اسرائیل ویروس منحوس جهان اسلام است
زهرا محمدی از دیگر جوانان پور شور انقلابی شهر کرمان است که می‌گوید: همه دختران کرمان دختر شهید سلیمانی هستند و در کنار برادران خود فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهیم و یک قدم عقب نمی‌نشینیم امسال کرونا باعث شد راه پیمایی برگزار نشود اما ما مشت‌های خود را گره می‌کنیم و فریاد می‌زنیم که پیرو ولایت هستیم و اسرائیل را ویروس منحوس می‌دانیم که بیشترین ضربه را به بشریت طی سال‌های اخیر وارد کرده است کودکان را می‌کشد و به کسی رحم نمی‌کند اما اسرائیلی‌ها بدانند ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم.

کرمان رصد


ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم
یکی از هم رزمان شهید سلیمانی نیز در گفتگو با مهر می‌گوید: امروز در گلزار شهدای کرمان شاهد هستیم که بسیاری از مردان و زنان غیور این شهر در طول 40 سال عمر انقلاب در عرصه‌های مختلف جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند.
وی می‌گوید: هر یک از این سنگ قبرها برای رزمندگان سپاه ثارالله یک انگیزه برای تداوم راهی است که این روزهای در جبهه مقاومت جریان دارد، ده‌ها نفر از فرماندهان جبهه مقاومت امروز در کنار حاج قاسم عزیزمان آرمیده‌اند اما وصیت‌نامه‌های این شهدا امروز نشانگر راهی است که باید طی کنیم.
ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم.
وصیت‌نامه سردار سلیمانی را سر لوحه خود قرار دهید
کریمی از جوانان کرمانی خواست وصیت‌نامه سردار سلیمانی را که مملو از ولایتمداری و دفاع از مظلوم و اسلام ناب محمدی است را سر لوحه خود قرار دهند.
حالا پرچم ولایتمداری به دست جوانان کرمانی بلند تر از هر روز دیگر در این استان شهیدپرور برافراشته است و همگی آماده جان فشانی در عرصه جهاد برعلیه ظلم و دفاع از مظلوم تا محو اسرائیل هستند.

کرمان رصد


راه سیدالشهدای مقاومت را ادامه می‌دهیم
امروز همچنین 12 تصویر از سیدالشهدای مقاومت از سطح شهر تا مجاور مزار این شهید نصب شده است.
سپاه ثارالله کرمان نیز در بیانیه‌ای بر ادامه راه فرمانده شهیدشان تاکید کردند در این بیانیه آمده است؛ سپاه ثارالله استان کرمان در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و آزادی قدس شریف از دست غاصبان تاکید کرد و معامله قرن را سند رسوایی مدعیان دموکراسی دانست.
در بخشی از این بیانیه آمده است نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نشان از اقدام حکیمانه و آینده‌نگری امام راحل است که در گام دوم انقلاب و در اولین سال بعد از شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به دست دولت تروریست آمریکا و با حمایت رژیم آدم‌کش و تروریست صهیونیستی عزم و اراده تمام آزادگان جهان و ملت مسلمان محور مقاومت را قوی‌تر نموده است تا با جهانی سازی آرمان آزادی قدس شریف بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه و صهیونیسم و دولت تروریست آمریکا و ایادی منطقه‌ای آن را هراسان و نگران نموده است.
کرونا جوانان جبهه مقاومت را مقابل اسرائیل متحد کرد
این بیانیه بر ادامه انتفاضه فلسطین که از مرزهای سرزمین‌های اشغالی فراتر رفته است تاکید می‌کند در ادامه این بیانیه ضمن محکوم کردن طرح معامله قرن، طراحان و حامیان آن را مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق ملت‌ها دانست که از دموکراسی به عنوان ابزار مقاصد سیاسی خود سو استفاده می‌کنند.

کرمان رصد


این بیانیه تاکید می‌کند که تنها راه حل فلسطین، اخراج اشغالگران و برچیدن بساط صهیونیست‌ها از سرزمین‌های اشغالی و بازگشت آوارگان فلسطینی و برگزاری انتخابات آزاد برای تعیین سرنوشت، توسط ملت فلسطین است.
در پایان این بیانیه آمده است از آنجا که امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا راهپیمایی در سطح شهرها برگزار نمی‌شود از تمام مردم ولایی و غیور استان کرمان، دیار سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن دعوت برای استماع بیانات راهبردی، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای عزیز که در روز جهانی قدس از رسانه ملی پخش خواهد شد از همگان جهت حضور فعال و ایجاد پویش‌های خودجوش جهت حمایت از آرمان‌های فلسطین در فضای مجازی دعوت به عمل می‌آید.
حالا کرونا به جای اینکه جریان قدس را تحت الشعاع قرار دهد باعث شده جوانان کشورهای مختلف جبهه مقاومت در مقابل اسرائیل متحد شوند و فریاد محو اسرائیل را سر دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: الزام دستگاه های اجرایی استان نسبت به ورود و ثبت اطلاعات اشتغال در سامانه رصد

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: بهره مندی 625 فارغ التحصیل دانشگاهی از طرح کارورزی

طراحی و اجرای یک رویداد جهانی در جزیره کیش

اخذ مجوز برای نامگذاری اماکن به نام سردار سلیمانی ضروری است

روزانه 140 نفر به مراکز جامع سلامت کرمان مراجعه می‌کنند

بیانیه جمهوری اسلامی ایران در هفتمین اجلاس توسعه پایدار آسیا و اقیانوسیه قرائت شد

کشف 530 کیلوگرم تریاک در کهنوج

120 هکتار مرتع در شهرستان ریگان از آفت ملخ پاک‌سازی شد

تسهیلات اشتغال روستایی به 23 طرح گردشگری کرمان اختصاص یافت

مهلت ثبت اصلاحیه در سامانه مسکن فرهنگیان تمدید شد

ارایه تسهیلات اشتغال روستایی به 23 طرح گردشگری کرمان

انتقام در اینستاگرام

تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان از اول فروردین 98 محاسبه می شود

تصویری کمیاب و قدیمی از دهستان رمشک

ثبت نام دانش آموزان در مدارس با پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود

برگزاری اولین کنگره بین المللی فرهنگی و اجتماعی بررسی ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی

چالش تأمین واکسن آنفلوانزا پیش روی دنیا/گروه‌های هدف شناسایی شدند

وزش باد شدید از فردا در کرمان

تعطیلاتی پرحادثه در کرمان

جلوگیری از ورود ملخ‌ها به مزارع ریگان

دستگیری شکارچیان متخلف حیات وحش در کرمان

9 کشته و زخمی در تصادف محور فهرج - زاهدان

بنیاد مستضعفان افزون بر یک میلیارد ریال به حساب ایتام رفسنجان واریز کرد

افزایش 10 تا 15 درصدی قیمت لوازم خانگی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد: رتبه نخست استان زنجان در شاخص نرخ مشارکت اقتصادی و نسبت اشتغال

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

تالارها و سالن‌های پذیرایی کرمان بازگشایی شد

9000 کلونی زنبور عسل در استان کرمان پایش شد

توضیحات روابط عمومی محیط زیست در خصوص آتش سوزی جنگل‌های گچساران

تجهیزات محیط بانان به روز می شود تجهیزات محیط بانان به روز می شود

سوسک های سیاه کارابیده هیچ خطری ندارد، مردم نگران نباشند

اطفای حریق 34 منزل مسکونی در کرمان

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان به قرنطینه رفت

سطح زیر کشت گل محمدی در شهربابک به 50 هکتار رسید

رقابت، فرصتی برای بروز ظرفیت نیروهای انقلاب/وحدت برای خدمت

در 2 ماه گذشته افزایش قیمتی در لوازم خانگی نداشته‌ایم

آلودگی کندوها به بیماری‌های زنبور در استان کرمان کمتر از حد انتظار

«یاسر»، از آرزوی معلم شدن تا سکوت و خوابیدن در گوشه اتاق/خدا همین نزدیکی است

کشف 427 کیلوگرم تریاک در ریگان

شمار مبتلایان کرونا در کرمان از 1500 نفر هم عبور کرد

تست کرونای تمامی تیم‌ها در آزمایشگاه‌ واحد و معتبر انجام شود

ابلاغ آخرین مصوبات شورای سلامت کیش

تعداد بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به 1516 نفر رسید

آخرین وضعیت کرونا در جیرفت/ ادامه حضور یک سوم کارمندان در ادارات

1200 تاکسی رفسنجان مجهز به کارتخوان می‌شود

آزمون پایه نهم متوسطه به صورت حضوری برگزار می‌شود

اهدای عضو مستلزم آگاهسازی بیشتر است

نخستین گروه ملخ‌های صحرایی به مزارع ریگان رسید

توضیحات باشگاه گل گهر در خصوص قرنطینه بازیکنان مبتلا به کرونا

رونمایی از کتاب مجموعه عکس های ژوزف پلروس در کیش