کرمان رصد

آخرين مطالب

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش صورت گرفت؛

برگزاری مراسم تقدیر و معارفه انتصابات جدید در کیش منطقه آزاد کیش

برگزاری مراسم تقدیر و معارفه انتصابات جدید در کیش
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - طی احکامی جداگانه از سوی غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، انتصابات جدید در حوزه‌های معاونت توسعه مدیریت، معاونت گردشگری، معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری و معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش صورت گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، طی مراسمی، تودیع و معارفه ناصر آخوندی به‌عنوان معاون توسعه مدیریت، سعید پورعلی با حفظ سمت، سرپرست معاونت گردشگری، علی مقدس‌زاده معاون اقتصادی وسرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش و سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات، ملک‌بهمن شیردل به‌عنوان سرپرست مدیریت امور اجتماعی، بهداشت و درمان سازمان منطقه آزاد کیش، یکشنبه 17 فروردین در سالن رازی، مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.
در آغاز این مراسم؛ غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بابیان اینکه بحران پیش آمده تمام دنیا و جزیره کیش را تحت تاثیر خود قرار داده است، گفت: برای پیشگیری و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح جزیره کیش؛ اقدامات مورد نیاز و ضروری را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم از این بحران با موفقیت عبور کنیم.
رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، آثار و تبعات شیوع ویروس کرونا بر فعالیت حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را طولانی مدت برشمرد و افزود: برای گذر از این بحران، برنامه‌ریزی «پسا کرونا» در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.
مظفری بر لزوم بازنگری مجموعه اقدامات و فعالیت‌های سال 99 در حوزه‌های منابع، اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد و اظهار داشت: مقدمات برنامه عملیاتی سال 99 بر اساس برنامه سه ساله که در سال دوم آن قرار داریم، تدوین و اجرایی خواهد شد.
غلامحسین مظفری ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی شورای سلامت کیش و کمیته‌های مربوطه در حوزه‌های مختلف، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛ گفت: داوری و قضاوت دیگران درباره اقدامات صورت گرفته در جزیره کیش که بخشی از آن قابل تعمیم به مجموعه‌های دیگر است، نشان‌دهنده زحمات بسیار زیادی است که تداوم آن می‌تواند رضایت‌مندی مردم را به‌دنبال داشته باشد.
مظفری نگاه برون سازمانی به معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش را «مالی و اداری» عنوان کرد و اظهار داشت: این حوزه فعالیت‌های امور مجامع، تامین منابع سازمان، تهاتر و پشتیبانی از تمام حوزه‌های سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده دارد.
وی ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش به تحصیلات و تخصص ایشان اشاره داشت و افزود: با توجه به کارنامه درخشان ناصر آخوندی در سمت‌های مختلف و بر اساس تجارب و دانشی که دارند؛ مسئولیت معاونت توسعه مدیریت این سازمان را پذیرفتند.
در ادامه این جلسه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر اهمیت اقدامات و فعالیت شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش اشاره داشت و عنوان کرد: نمود و آثار فعالیت‌های این شرکت نشان‌ دهنده تحولات بزرگی در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کیش بود و کارهای بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است.
مظفری خاطرنشان کرد: علی‌رغم اهمیت این موضوع، علی مقدس‌زاده ضمن پذیرفتن مسئولیت معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش به‌ عنوان عضو هیئت مدیره و سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش حضور خواهند داشت تا بتوانیم از این مرحله با موفقیت عبور کنیم.
غلامحسین مظفری فعالیت‌های بنیادی و اساسی در حوزه‌های علمی، فرهنگی و نشست‌های تخصصی را از اقدامات مهم معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش بر شمرد و گفت: با تجارب و دانش مجید ملانوروزی معاون سابق گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، فعالیت‌هایی در خصوص تعامل با بخش خصوصی و مراکز گردشگری و تفریحی به‌ سرعت صورت گرفت و اکنون شاهد اتفاقات خوبی در حوزه گردشگری هستیم.
وی افزود: باتوجه به اینکه زمینه اصلی فعالیت سازمان منطقه آزاد کیش، گردشگری است، حضور مجید ملانوروزی فرصت بسیار مغتنمی برای جزیره کیش بود و گام های مناسبی در این مسیر برداشته شده است که از ایشان تقدیر و قدرانی می‌شود.
رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش ضمن آرزوی توفیق و سلامتی، از حضور موثر و جدی سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی و سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ستاد مبارزه با کرونا و شورای سلامت کیش تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: سازماندهی و ساماندهی موضوع کرونا در این حوزه خوب انجام شده است و با صلابت و قدرت تمام پیش خواهیم رفت تا بتوانیم از این مرحله با موفقیت عبور کرده و مرحله جدید را با انرژی و جدیت تمام آغاز کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پایان سخنان خود ضمن تشکر و آرزوی سلامت و توفیق برای محمود مرتضایی‌فرد به تخصص و دانش ملک‌بهمن شیردل اشاره کرد و گفت: باتوجه به تجارب و دانش ایشان در حوزه مدیریت امور اجتماعی، بهداشت و درمان، می‌توانند عضو موثر و کارآمد در مجموعه سازمان در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی باشند.
ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در این جلسه گفت: با پذیرفتن این مسئولیت، تجربه، دانش و تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا بتوانیم در چنین شرایطی و با شیوع ویورس کرونا، اقدامات موثر و مفیدی را انجام دهیم.
وی افزود: اهمیت ندارد در چه جایگاه سازمانی باشیم، باید کارها و اقدامات مورد نیاز در راستای اهداف سازمانی با برنامه‌ریزی و هدف‌مند انجام شود.
علی مقدس‌زاده معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به انسجام، هماهنگی و همدلی در مجموعه سازمان، گفت: ارتباطات درون سازمانی میان حوزه‌های مختلف باعث شده است که یک ارتباط بسیار خوب و مثال‌زدنی با بدنه اجتماعی کیش اعم از «سرمایه‌گذاری، تجار، نهادهای اجرایی، اجتماعی و معنوی» در کیش بر قرار شود.
مجید ملانوروزی معاون سابق گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این‌که 16 سال پیش در همین پست سازمانی تودیع شده بودم، قصد بازگشت به جزیره کیش را نداشتم، افزود: از سوی غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش که شخصیتی بارز و ستودنی است، دعوت به همکاری شدم و بر اساس شناختی که از جزیره کیش داشتم، در حوزه برندینگ جزیره کیش فعالیت خود را در سازمان منطقه آزاد کیش آغاز کردم.
وی افزود: با تمام توان، تجربه و دانشی که در حوزه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و گردشگری داشتم برای راه‌ اندازی تورهای ترکیبی، بوم‌گردی، سفرهای دریایی که آینده کیش را می‌تواند متحول کند، تلاش کردیم ولی به‌ دلیل برخی مشکلات در حوزه‌های مختلف و تاثیر تحریم‌ها این مهم محقق نشد.
سعید پورعلی سرپرست معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تشکر و قدردانی از اعتماد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص محول کردن پست جدید در حوزه گرشگری به حمایت‌های ایشان در حوزه شورای سلامت برای مبارزه با ویروس کرونا در کیش اشاره داشت و گفت: غلامحسین مظفری به‌ عنوان مدیرعامل این سازمان به‌ صورت نیروی جهادی، با حفظ روحیات جهادی، اخلاص، مردم‌داری، پاک‌دستی و همچنین تاکید بر تجمیع منافع جمعی بر منافع فردی در تمام تصمیمات توجه ویژه‌ای دارند و همچنین در خط مقدم مبارزه با کرونا در کیش پیشقدم هستند.
وی بر ضرورت بازنگری برنامه‌های سال 99 بر اساس ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در این حوزه اشاره داشت و گفت: با توجه به نقش محوری و جایگاهی که گردشگری دارد باید تصمیم‌سازی و تصمیم‌‌گیری در حوزه‌های اقتصاد گردشگری در جزیره کیش تقویت شود و از ظرفیت‌های بخش خصوصی نیز برای توسعه گردشگری و فرآیندهای تصمیم‌گیری بهره‌مند شویم.
ملک‌بهمن شیردل سرپرست مدیریت امور اجتماعی، بهداشت و درمان سازمان منطقه آزاد کیش نیز با اشاره به صفا و صمیمت و صداقتی که در حوزه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش حاکم است اشاره داشت و گفت: یکی از دغدغه‌های همه مدیران و مسئولین در سطح کشور و جزیره کیش در حوزه فرهنگی و اجتماعی است.
وی افزود: تنها کلید واژه‌ای که می‌تواند به ما کمک کند، برنامه‌ریزی دقیق، اتحاد، همدلی سازمانی و حفظ تعامل میان دستگاه‌های اجرایی و بهره‌مند شدن از تمام توان دستگاه‌های اجرایی مستقر در جزیره کیش است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز مهار شد

10درصد بازرسی های یزد به معادن اختصاص می یابد

ماجرای کامل بازیکنان کرونایی در گل گهر/ اشک خانواده‌ها هم در آمد!

تدوین پیش نویس طرح دوفوریتی برای تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت

مراکز جامع درمان اعتیاد استان البرز آماده بهره برداری شد

افزایش سواد و درآمد از خشونت‌های خانوادگی پیشگیری نمی‌کند

انجمن حمایت از زندانیان در کرمان عملکرد موفقی دارد

شورای هماهنگی خدمات بهداشتی جامعه کار و تولید هرمزگان به عنوان برتر کشوری انتخاب شد

طعم تلخ عسل کوهی برای خانواده قلعه گنجی

چهاردهمین رسته کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا تعیین و ابلاغ شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خبر داد: اجرای برنامه مشترک پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محیط کار و تولید

یک دهم از اراضی منطقه حفاظت شده خائیز در آتش سوخت

معاون علوم پزشکی کرمان: افراد سیگاری بیشتر در معرض کرونا هستند

توزیع 54 هزار بسته غذایی بین نیازمندان کرمانی

ادامه سیر صعودی کرونا در کرمان/ 52 مورد جدید شناسایی شد

جواب تست کرونای مبتلایان گل گهر تغییر کرد

پنجاه و هشتمین نشست تسهیلات جهانی محیط زیست

پلمب 18 واحد عرضه قلیان در سیرجان

واکنش امام‌ جمعه کرمان به دستگیری یکی از مدیران کل

جزئیاتی از تخلیه جنجالی منزلی در بردسیر

واژگونی پژو 405 در بردسیر 4 مصدوم بر جا گذاشت

کرونا تا به امروز جان 82 کرمانی را گرفته است

115 میلیارد تومان تسهیلات آبیاری نوین در کرمان پرداخت شد

بیش از 54 هزار سبد کالا بین مددجویان کرمان توزیع شد

ادارات جیرفت با یک‌سوم ظرفیت فعالیت می‌کنند

تقویت مشاغل خرد موجب شکوفایی و رونق اقتصادی می‌شود

صندوق های خرد محلی و تحقق روستای بدون بیکار در استان کرمان

ایرانی‌ها روزانه 8 هزار کیلومتر سیگار مصرف می‌کنند

زمین های دارای کاربری آموزشی به بخش خصوصی واگذار شوند

فصل برداشت تمام شد؛ مسئولان بیدار شدند/ نوش دارو بعد از ورشکستگی

اکثر نقاط شهر کرمان با کمبود مدرسه مواجه است

کشف چند گونه حیات وحش در تهران/ جلوگیری از تعلیف غیر مجاز دام در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی

مرمت و لایروبی آبشخورهای حیات وحش در فیروزکوه/ افزایش نظارت ها همزمان با فصل زایمان حیات وحش

بیشترین تمایل به مصرف دخانیات، در سنین نوجوانی و جوانی

مصرف سیگار، تریاک و قلیان عوارض کرونا را تشدید می‌کند

​معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه خبر داد: توسعه فرصت‌های شغلی با استفاده از تجربیات کارآفرینان در سراسر کشور به اشتراک گذاشته می شود

ساخت مسکن برای خانوارهای دارای عضو معلول تا پایان امسال

رونمایی از طرح های جدید بیمه ای برای بازنشستگان کشوری

بیش از هزار و 900 کیلوگرم فرآورده دامی غیربهداشتی در جنوب کرمان معدوم شد

برداشت انگور در جنوب کرمان آغاز شد

هنوز انقلاب اسلامی آنطور که باید، معرفی نشده است

در نقطه تمدن ساز اسلام به محوریت ایران اسلامی قرار داریم

تعیین تکلیف وضعیت معین‌های اقتصادی کم فعال استان کرمان

سرانه آموزشی شهر کرمان کمتر از متوسط کشوری است

زیرساخت‌های گردشگری باغ شاهزاده ماهان کرمان تکمیل شد

واژگونی پژو 405 در بردسیر چهار مصدوم بر جا گذاشت

مراتع شهربابک در آتش سوخت

تیم هندبال مس کرمان با 3 بازیکن قرارداد امضا کرد

تست کرونا یکی از بازیکنان مس کرمان مثبت شد

فعالیت‌ استخرهای سرپوشیده همچنان ممنوع