اسامی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان کرمان
سياسي
بزرگنمايي:
کرمان رصد - کرمان - رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان اسامی 9 حوزه انتخابیه استان کرمان را ذکر کرد.
به گزارش خبرنگار مهر ، عباس تقی زاده عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 9 حوزه انتخابیه استان کرمان را به شرح زیر قرائت کرد.
حوزه انتخابیه کرمان و راور
1- سید مجتبی عربزاده مدنی پور
2- فرخ فدایی
3- علی ابوترابی
4- رقیه اکیما
5- محمدعلی مهرابی بشرآبادی
6- ابوالفضل رفیعپور
7- اکرم نیک نفس
8- محمود بابایی
9- حسین نوری
10- منصور اسکندرزاده افشار
11- حامد اسمعیل بیگی ماهانی
12- محمد باقری بندروئیه
13- محمدعلی ایرانمنش
14- زهرا ایرانمنش
15- رامین صالحی مورکانی
16- آرزو عامری
17- مهدی ابراهیمی نژاد رفسنجانی
18- علی نصیری پور
19- مریم چمنی نائینی
20- محسن منوچهری نژاد
21- سجاد شجاعی
22- محسن پورعزیزی برواتی
23- علی پورمحمدی
24- سوده حجتی کرمانی
25- عباس دهقان اناری
26- مریم موحدی
27- محمود عربی
28- رؤیا دیوان بیگی کرمانی
29- مهدی نوروزی
30- زهره سالاری
31- محسن زارعی
32- امین مقدم
33- محمدمهدی زاهدی
34- عباس ارجمندکرمانی
35- غلامرضا انجمشعاع
36- احسان سالاری
37- امین مهرابی نژاد
38- حسین محمدی قناتغستانی
39- ایمان فرخیان
40- محمد امینی زاده
41- فاطمه مه سا کارآموزیان
42- وحید شمسی پور
43- میثم یوسفی
44- محمدرضا پورابراهیمی داورانی
45- محمد خلیلزاده ماهانی
46- محمدرضا کمساری بنانی
47- حسین سعیدی
48- علی امیر پورسعید
49- اکبری سعیدی گراغانی
50- علی محمدرضایی
51- سمیه سادات مهدوی
52- محمدرضا سپهوند
53- ماه بانو مهناز معصوم زاده
54- مصطفی آتش پوش
حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه
1- حمدالله منظری توکلی
2- صمداله محمدی
3- علی بختیاری
4- حسین سالاری
5- علی تیموری رابر
6- عبدالکریم ناجی
7- علی موحدی نیا
8- محمد میرگنجانی
حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
1- علی ادیبان
2- حسین شایق
3- حسین سروش مهر
4- کمیل خواجه نظام
5- موسی غضنفرآبادی
6- حسین عزیزآبادی
7- حبیبالله نیکزادی پناه
8- عباس اسکندری مقدم
9- امانالله خدابخشیان
10- محمد اسماعیلی زاده
11- محمدجواد شهمرادزاده فهرجی
12- محمد علینژاد
13- رضا جرجندی مقدم
14- محمدعلی قلعهخوانی
15- محمد رفیعآبادیپور
حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد
1- مجتبی محسنی
2- سید بهروز حسینیزاده
3- سید جمالالدین حسینی
4- احمد بیدشکی
5- محسن رئیسی نژاد
6- قاسم سالاری گنجاباد
7- علی بهروزه
8- بهنام سعیدی
9- فرجاله عارفی
10- عباس اقتداری
11- ذبیحاله اعظمی ساردوئی
12- روحاله میرکهنوج
حوزه انتخابیه رفسنجان و انار
1- محمد بمیناصریه
2- حسین جلالی
3- فاطمه معصومی
4- فاطمه خادمی
5- مجید شمس
6- مهدی یادگاری مهدی آباد
7- اکبر ابراهیمی راویز
8- احمد حسنی
9- احمد انارکی محمدی
10- علی رضایی پوراناری
11- حسن اسفندمز
12- اصغر زینالدینی منصورآبادی
13- عباس گلچین
14- اصغر اکبری پورکانی
15- سید حامد حسینی رفسنجانیپور
16- مجید نوروزی بهجت
17- مصطفی آخوندی
18- علیاکبر پورغلامعلی
19- حسین مومنی
20- غلامعلی نوری بیاض
21- محمدمهدی مرتضائی نژاد پور رفسنجانی
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان
1- عبدالحسین همتی سراپرده
2- یدالله حاجیزاده باب تنگلی
3- احمد حسینی
4- حمید محمودزاده زرندی
5- سیدرضا مصطفوی ده زوئی
6- علی حسن خوانی باب بیدانی
7- عفت شریعتی کوهبنانی
8- احمد نورالدینی باب تنگلی
9- سید عبدالرضا جعفری نسب
10- محمود زارعی پور جلال آبادی
11- محمدرضا مقدم
12- علی مرادی کمالآبادی
13- فرهنگ کرمیپور چهارراه گشین
14- معظمه دانا
15- نوراله صالحی اسپیجی
16- ساجد رضازاده
17- صادق احمدی
18- مرتضی بهاءالدین بیگی
19- محمد ایرانمنش زرندی
20- علی علویان
حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر
1- حمیده فروهرزاده
2- مسعود یاراحمدیقرائی
3- حمید پورشریف
4- مجتبی لشکری
5- حسن اناری مومنآبادی
6- علیرضا مومنی
7- نسرین صفاجو
8- اسدالله علیرضایی
9- سعید خسروی مشیزی
10- سید احمد حسینی
11- زهرا رنجبر زیدآبادی
12- معصومه افضلی گروه
13- محسن خراسانی محمدرضایی
14- مصطفی ملک قاسمی
15- مجید محیاپورلری
16- محمد مهدیزاده پاریزی
17- محسن اسلاملو قرائی
18- زینب یغمور
19- امین اکبری نسب
20- رضا خالقی
21- محمد معتمدیزاده
22- بتول صفاری
23- ملیحهالسادات منصوری پور
24- شهباز حسنپور بیگلری
25- حمید دولتی زه
26- محسن مصباح
27- علیرضا خضریپور
28- محسن جهانشاهی
29- معین ضابطی
حوزه انتخابیه شهربابک
1- حمید انصاریان
2- غلامحسین مردانی رباط
3- حمید افضلی سروشک
4- حمیدرضا محمدی
5- حسین فاتحی چنار
6- صادق عنایت پور شهربابکی
7- عباس قشمی میمند
8- علی اسدی کرم
9- سید غلامرضا علوی مقدم
10- الهه محمودی میمند
11- مهران شکیبایی
12- روحاله صابری ریسه
13- محمود جعفری
14- عباس احمدیان مرج
15- عباس حسانی
16- حسین فتاحی
17- میرمحمدصالح راحمی
18- مهدی سالاری کنگ
19- منصور سهروردی
20- ناصر فروتن شهربابکی
21- احمد منگلی میدوک
22- مصطفی رضا حسینی قطبآبادی
حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان ، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب
1- هدایت تاجیک
2- احمد حمزه
3- محمد پیروزی نیا
4- عبدالرضا بامری
5- محمدرضا امیری کهنوج
6- منصور شکرالهی
7- حسن مرادی
8- عبدالحسین خانگاه
9- حسین لطفی مهروئیه
براساس اعلام رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان در مجموع 190 نفر (23 زن و 167 مرد) به عنوان نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان تأیید صلاحیت شدند که در 9 حوزه انتخابیه برای کسب 10 کرسی مجلس به رقابت میپردازند.
-
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱:۰۷
-
۴۴ بازديد
-
خبرگزاری مهر
-
کرمان رصد
لینک کوتاه:
https://www.kermanrasad.ir/Fa/News/114466/