کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرکل اطلاعات استان کرمان :

دشمن در اغتشاشات اخیر ناکام ماند سياسي

دشمن در اغتشاشات اخیر ناکام ماند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل اطلاعات استان کرمان گفت: دشمنان انقلاب و نظام که به خیال خام خود قصد وصل کردن اعتشاشات اخیر آبانماه را به حوادث 16آذر و در ادامه به انتخابات پیش روی دوم اسفند داشتند با بصیرت مردم و خط دهی های مقام معظم رهبری و مدیریت مسئولان در اجرای توطئه خود ناکام ماندند.

کوثری در گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان افزود: شرایط جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون خاص است؛ بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری این نظام باید روی پای خود بایستد و وابسته به هیچ کشور شرق و غربی نباشیم که هزینه هایی هم دارد.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان بیان کرد: یکی از این هزینه ها تحمل و مبارزه با جنگ اقتصادی است که دشمن علیه ایران به راه انداخته است هرچند دشمن در کنار این جنگ؛ جنگ های سیاسی، تحمیلی، فرهنگی و در جریان اخیر هم جنگ امنیتی را روا داشته و به فرموده رهبری مردم به خوبی توانستند در جنگ امنیتی دشمن را عقب بزنند؛ واقعیت مطلب این است که دشمنانِ استقلال ایران ونظام و انقلاب دست بردار نیستند .
وی ادامه داد: هدف استکبار، صهیونیست ها و سعودی ها سه کشور لبنان ، عراق و ایران است که روی پای خود ایستاده اند و مقاومت می کنند و اگر این محور مقاومت آرام باشد آنها نمی توانند به هدف خود برسند.
کوثری افزود: در ایران از دی ماه سال 96 تا به امروز بالغ بر 300 مورد فراخوان ضد انقلاب زدند، تحریم های بی سابقه ای که شدیدتر از این در دنیا و تاریخ سابقه ندارد علیه ایران روا داشتند.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان ادامه داد: دشمنان تمام هم وغم خود را برای اینکه ایران را در تنگنا قرار دهند گذاشتند و بسیاری از کشورها و شرکت ها و موسسات خارجی را تهدید کردند که اگر با جمهوری اسلامی ارتباط داشته باشید با شما برخورد می کنیم.
وی اضافه کرد: لذا باید بدانیم که چون ما می خواهیم روی پای خود بایستیم دشمن نمی گذارد؛ اما خوشبختانه نظام مقدس جمهوری اسلامی با راهبردی ( مقاومت و نگاه به درون ) که رهبری انقلاب انتخاب کرده است پیروز بوده است؛ امروز جمهوری اسلامی یکی از مقتدرترین کشورهای سطح دنیا است نه منطقه.
وی با اشاره به اینکه آمریکا به هر کشوری که نگاه کند آن کشور صد در صد در اختیار اهداف آمریکا قرار می گیرد بیان کرد: اما کشور ایران تنها کشوری است که جرآت پیدا می کند پهباد آمریکا را بزند و کشتی انگلیس را توقیف کند و اینها چیزهای کوچکی نیستند و از نگاه بین المللی بسیار اهمیت دارد لذا قدر نظام مقدس جمهوری اسلامی را بدانیم.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان افزود: تنها جنگی که از ابتدای انقلاب و به صورت مستمر مداوم بر کشور ایران تحمیل شده جنگ اقتصادی است و شما در جبهه جنگ اقتصادی هستید و تحریم ها را تشدید کردند و بیان داشتند که با این تحریم ها ایران را زمین گیر می کنیم.
وی تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر، ترامپ به صراحت اظهارنظر کرد که از اغتشاشگران حمایت می کنم چون که این نتیجه کار ماست اما مردم مقاوم ایستادند و در سال 96 و 97 به طور خودجوش از نظام و ولایت حمایت کردند و نقشه دشمن با بصیرت مردم در صیانت از جمهوری اسلامی نقش برآب شد.
کوثری گفت: دشمن می خواست اغتشاشات را در ایران توسعه دهد و تلاش بر ایجاد هزینه بر نظام ایران و کشته شدن ها بود؛ اینکه افرادی اموال عمومی را غارت و اماکن عمومی را به آتش می کشند دیدید این کار طراحی شده دشمن و اشرار است، در فرانسه ما که اعتقاد داریم آنها یکسال اعتصاب می کنند و اما در ایران ظرف 3 روز به همه اماکن هجوم آوردند و فروشگاه ها را غارت کردند لذا این برنامه از پیش تعیین شده بود.
وی ادامه داد: دشمن با تمام توان پای کار آمده و ضد انقلاب و مزدور خارج از کشور علیه اهداف و منافع کشور ایران بسیج شده اند و تلاش آنها این بود که حوادث آبان ماه را به 16 آذر وصل کنند و گفته بودند که باید دانشگاه ها را کانون بحران قرار دهیم چون دانشگاه ها بسیار تأثیرگذار هستند در حالی که آرام ترین روزهای دانشجویی را پست سر می گذاریم.
این مسئول تصریح کرد: آنها به خیال خود می خو استند حوادث آبان را به حوادث 16 آذر وصل کنند و به تعبیر خواب خود 16 آذر را به حوادث سالگرد دی ماه 96 وصل کنند و حوادث دی ماه 96 را به دهه فجر وصل کنند و هدفشان این بود که از حضور مردم در مناسبت های نظام و راهپیمایی ها جلوگیری شود و در نهایت می خواستند آن را به 2 اسفند وانتخابات وصل کنند؛ این طراحی دشمن بود اما با بصیرت مردم و خط دهی های رهبری و تدابیر مسئولان همه اینها مدیریت شد و شاهد شرایط خوبی هستیم.
وی انتخابات را فرصتی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: نظام ما از نوع دینی و اسلامی ومردم سالاری است و متکی به رأی مردم است پس باید از این فضا استفاده کرد .
مدیرکل اطلاعات استان کرمان خرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات جهت انتخاب مجلسی کارآمد مهم است؛ دشمن در صدد این است که از انتخابات به عنوان یک امکان استفاده کند وبگوید که این نظام مقبولیت و مشروعیت ندارد لذا حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله انتخابات، نشانه مقبولیت و مشروعیت نظام است.
کوثری خاطرنشان کرد: مجموعه مس پویا است و در عرصه تولید و رونق اقتصادی که شعار سال است توانسته به خوبی عمل کند و تولید مس در 6 ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل در حالی که در تحریم هستیم 2 برابر شده است .

 
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

یک هزار واحد صنعتی به چرخه تولید کشور بازگشتند

یک هزار واحد تولیدی به چرخه تولید کشور بازگشتند

دانشگاه و رسانه دو رکن محوری فضای فرهنگی و اجتماعی کشور هستند

تقویت مفاهمه و گفتگو زمینه افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه است

رد یک شایعه در مورد آیت‌ الله مکارم شیرازی

تسهیلات ویژه‌ای به متقاضیان سرمایه‌گذاری جنوب کرمان اختصاص می‌یابد

2 طرح اقتصاد مقاومتی در جنوب کرمان افتتاح شد

تهدید روز گذشته ظریف چه تبعاتی دارد؟

جلسه بررسی حادثه جانباختگان مراسم تشییع سردار سلیمانی برگزار شد

جلسه بررسی حادثه جانبختگان مراسم تشییع سردار سلیمانی برگزار شد

مصادیق جرائم و تخلفات انتخاباتی چیست؟

تلاشمان بر این است جانباختگان حادثه جزء شهدا محسوب شوند

شیرهای تولیدی استان کرمان از سلامت کامل برخوردارند

جنگ رسانه‌ای دشمن اعتماد اجتماعی را هدف قرار داده است

خاموش کردن صدای منتقدان منجر به تعارض اجتماعی می شود

اولین جلسه بررسی حادثه جان باختگان مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد

خاموش کرمان صدای منتقدان منجر به تعارض اجتماعی می شود

مهارت‌آموزی تسهیل‌کننده امر اشتغال خواهد بود

حضور مدیرعامل ایرنا بر مزار سپهبد شهید سلیمانی و همرزمانش

راهبرد خبرگزاری جمهوری اسلامی تداوم راه شهدا است

پکن: برجام باید حمایت و اجرا شود

سرکرده جدید داعش کیست؟ + عکس

سامانه اطلاعات مکانی روستاهای استان کرمان رونمایی شد

لزوم آزاد کردن بستر و حریم رودخانه های 5 شهرستان جنوبی استان ظرف پنج ماه آینده

حریم رودخانه‌های جنوب کرمان آزاد شود

استاندار کرمان بر تسریع بازسازی راه‌های ارتباطی جنوب کرمان تاکید کرد

سخنگوی وزارت خارجه: ظریف به داووس نمی‌ رود

محورهای ارتباطی کرمان باز است

دلجویی استاندار کرمان از خانواده جانباخته مراسم تشییع سردار سلیمانی در فاریاب

بازدید معاون عمرانی استاندار از مناطق سیل زده جنوب کرمان

اولین واکنش به ترک نماز جمعه توسط روحانی

اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات سیل و آب گرفتگی

مس کرمان آرمان گهر سیرجان را شکست داد

کرمان در ردیف پاک‌ترین شهرهای کشور قرار گرفت

دستگاه قضا، بزرگترین نزاع طایفه‌ای کرمان را به صلح و سازش ختم کرد

اجرای 2 هزار متر مربع طرح عمرانی در امامزاده ابوالقاسم

وظیفه قانونی، شرعی و اخلاقی ما برگزاری انتخابات سالم است

130 تخلف حوزه حمل و نقل در جنوب کرمان رسیدگی شد

شکارچی کل وحشی در جیرفت دستگیر شد

ارائه آموزش‌های مهارتی متناسب با ظرفیت و بازار کار استان

دهه فجر فرصتی برای افزایش ارتباطات رو در رو با مردم است

دادگستری کرمان پایلوت اجرای طرح تامین وثیقه و کفالت شد

دشمن درصدد تضعیف اعتقادات دینی مردم است

واکنش هاشمی به رد صلاحیت‌ ها در انتخابات

برنامه‌های دهه فجر نباید محور تبلیغ کاندیدای خاصی باشد/27 بهمن،مراسم چهلم شهید سلیمانی در کرمان

نمی‌خواهیم انتخابات را مهندسی کنیم

خسارت سیل به منازل مددجویان بهزیستی جنوب کرمان

محققان دانشگاه‌های آزاد جیرفت و اصفهان بذر هیبریدی تولید کردند

همکاری بانک‌ها برای جذب تسهیلات تبصره 18

ترامپ، خواستار با عظمت شدن دوباره ایران شد!